Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm-er magas vagyok,64 kg...

160 cm-er magas vagyok,64 kg Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor tükörbe nézek látom magamon , hoyg ez nem normális a hasam viszonylag lapos , a derekam nagyon vékony , de a combjaim eszméletlenül nagyok milyen fajta tornával tudnám lejebb faragni ?
2012. jan. 31. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

"cm-er" Ezen jót mosolyogtam. :))


Amúgy semmi gond nincs a súlyoddal szerintem. Ami szerintem segíthet az a futás, úszás, elipszis gépen edzés.

Kitörések (csak vigyázz a térdedre), súlykitolás kondigépen. Tárogatás kondigépen. És hasonlók. Bemész egy konditerembe és elmondod a problémád, megmondják mit csinálj.

2012. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért 160hoz sok a 64 kiló. 50-55 lenne az ideális, persze, az számít igazán, amit a tükörben látunk. kocogj, diétázz,ennyi.
2012. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy az ideális 55 és 65 között mozog. Tehát a 64 nem sok. Éppen jó. Főleg, ha izom is van rajta.
2012. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg a 64 kg. Amúgy tipikus körte alkat vagy, combra és seggre hízol. Szerintem a kocogás erre a legjobb! Az kifejezetten fogyasztja szálkásítja az alsó fartájt. Amúgy emellé napi 1300 kalória, heti mínusz 0,5 kg fogyás.

Az ideális súlyod 50 kg körül lenne.

Összehasonlításképpen nekem normál alakom van 166cm és 53 kg vagyok.

2012. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!