Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel le tudnék 5 kilót 1...

Ezzel le tudnék 5 kilót 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Nos,alapjáraton is keveset eszem már,amióta diétázom,néha rám jönnek ilyen falás rohamok,ezért nem igazán tudok fogyni.

Mivel nem magas testsúlyról indulok,gondolom ez is szerepet játszik,hogy nehezebb leadni.

Nem akarok 1000 kalória fölé menni,mert így is napi 700 körül eszem,kivéve,ha jönnek az "olyan" napok.

Edzeni heti 4*1 óra kardiót szoktam.


Étkezésre így gondoltam:


Reggeli: 1 teljes kiőrlésű barna magvas buci sonkával és 1 szelet light mozarella sajttal vagy főtt tojással

esetleg zabkorpát tejjel felfőzve kásásnak ( ezt viszont kakaóporral vagy dr. oetker pudinggal--KEVÉS mennyiséggel,csak,hogy ehető legyen )

1 t.k.b.m.b. 2-3 tojásból készített rántottával


Tízórai ( ha megéhezek ): 1 db banán vagy 1 joghurt


Ebéd : 50 gramm teljes kiőrlésű tészta túróval,tejföllel,pirított szalonnával (Réka a tv-ben annó a királynőnél említette,hogy a szalonna jó), barna rizs, csirkemell, túrógombóc (zsemlemorzsa helyett búzadara),fasírozott,főtt krumpli, mirelit spenót rántás,tej nélkül,tojással.. Természetesen ezekből sem az óriás adagok,de eddig úgy ettem,hogy folyamatosan minden nap csak a hús és már undorodom tőle:/ Ha nem lehet,akkor leeröltetem a húst inkább,csak legyen eredmény


Uzsonna: mint a tízórai


Vacsora: nincs


Vacsorára semmiképp nem eszem,mert állandóan este zabáltam régen és mindenképp kihagyom.


2012. jan. 31. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jó.


Azért vannak falás rohamaid, mert KOPLALSZ.

Este is kell enni.


Estére egyél cézár salátát, túrót, joghurtot, tonhalat vagy pufirizst, húst párolt zöldséggel.


Én kihagynám az étrendből a banánt, a szalonnát, a tejfölt, a krumplit, a fasírtot. Mondjuk én a világ végéig bírnám enni a csirke-rizs és párolt zöldség, saláta különböző kombinációit.

2012. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 3 éve is csak úgy tudtam fogyni,hogy a kalóriamennyiség kb ennyi volt. Fikázást meg nem kértem!!
2012. jan. 31. 22:02
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor vacsira edzés után a túró.

De valahogy az ebédemmel állok hadilábon,mert nem mindig van annyi pénzem diákmunka mellett,hogy minden ebédem húsból álljon,és szeretem a változatos ízeket.

2012. jan. 31. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gond, de este semmiképp ne koplalj. Inkább több edzés, de enni mindenképp kell végig.
2012. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó tanácsot kaptál, fikázásnak vetted.


Kb 3 éve is csak úgy tudtam fogyni,hogy a kalóriamennyiség kb ennyi volt. Fikázást meg nem kértem!!


Ha megint koplalnod kell, akkor úgy látszik sokat ért!pfff

2012. febr. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!