Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le?

Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy 15 éves kisvárosi srác vagyok. 175cm magas, 75 kg. Bekerültem egy jó hírű középiskolába, és az iskola kezdésig szeretnék lefogyni legalább 10-15 kg-ot.

A legnagyobb gond az, hogy a mellem elég nagy, a derekam meg széles. Ezek zavarnak a legjobban. Sportolásra nincs nagyon lehetőség errefelé, futni szoktam. Enni naponta 4x szoktam, próbálok minél kevesebbet. Ezen felül mit ne egyek a fogyás érdekében, valamint mellé mit tegyek?


2012. febr. 1. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=fogyjak+le&k..


amúgy meg: builder.hu alapismereteknél minden le van írva! :)

2012. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én 12 kg fogytam 2 hónap alatt az insumed tápszerrel. ha beírod googleba megtudod a részleteket is. nagyon fontos hogy ez nem fogyasztószer,és CSAK orvos felügyelete mellett lehet csinálni, nem lehet csak úgy rendelni a neten. ez nekem is bevált és több ismerősömnek is. ez tartós fogyás, nem jött vissza semmi és sokkal jobban érzem magam.mindenkinek csak ajánlani tudom.
2012. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!