Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik kb. egy hónapja kezdték...

Akik kb. egy hónapja kezdték a fogyókúrát, mennyit fogytak? És ki milyen módszert alkalmazott, mit evett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 19:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
én 12 kilót fogytam 2 hónap alatt az insumed tápszerrel. nagyon fontos, hogy ez nem fogyasztószer, és csak orvos mellett lehet csinálni. ha beírod a googleba, többet megtudhatsz. csak ajánlani tudom mindenkinek!nem híztam vissza
2012. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
OFF:Az oké, de nem is zsírt veszítettél legtöbbet az biztos!
2012. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

-5kg

kalóriadeficites és mozgás ! ;)

2012. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
első hónapba fogytam 7 kg-ot ebből 2kg volt a víz, 5kg a zsír. ezt onnan tudom, hogy akik ezt a kúrát csinálják, azokat rákapcsolják egy gépre, ami kiszámítja. ennek az insumednek az a lényege, hogy nem az izmot fogyod, hanem a zsírt.
2012. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kaloriadeficites az milyen?
2012. febr. 1. 20:09
 6/11 anonim válasza:
az hogy számolod mennyi kalóriát eszel meg!és nem léped tul!
2012. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csak1csajszi válasza:
9-én lesz 1 hónapja,5-6 kiló ment le :)
2012. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
2011 augusztus 14 ike ota 39 kg
2012. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
és az insumed mennyibe kerül? mert anynira nem engedhetem meg magamnak, de olvastam róla, és jól hangzik
2012. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 5 kg-ot. :-)

Annyit csináltam, hogy több zöldség, kis gyümi, ebéd ami eddig, de kisebb adag, és nem eszem pékárút, max reggelire, helyette abonett, vagy riszpufi szelet. Inni csak vizet. És ma kezdtem el inni salaktalanító teát.

Ja és ha van időm, akkor toránzom. Első héten naponta sikerült, most már unja a nagylányom (3 éves),és mikor azt mondja hogy torna helyett vele foglalkozzam, hát...nincs szívem nemet mondani. Csak akkor tudnék tornázni mikor az ikerfiaim (1,5 évesek) alszanak, mert ha fekszem pl azonnal rajtam másznak, stb, azt az időt meg nem akarom a lányomtól elvenni, amit csak vele tölthetek, így most már napok óta nem sikerült tornázni, vagyis kicsit többet emelgettem őket, ilyesmiket beiktattam, torna helyet.

És te kedves kérdező?

2012. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!