Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint réka 90 perces tornáját...

Rubint réka 90 perces tornáját mennyi idő után tudtad végigcsinálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 21:11
 1/5 anonim válasza:

Még soha nem sikerült... Persze ez annak betudható, hogy lepkefing vagyok hozzá képest :D


Ami viszont nagyon bevált tőle, az a "Napi 20 perc" (felsőtest, has, fenék, comb). Na, ebből lenyomok 2-t egymás után :) Kezdetnek ezt javaslom tőle!

2012. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ hogy hogyan érted? Úgy hogy egy pillanatra sem állsz meg a 90 perc alatt? pár másodpercre sem??
2012. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megállással vagy anélkül. Én 20 perc után kidöglök.
2012. febr. 5. 18:52
 4/5 anonim válasza:

Hát,én elsőnél 20 percet bírtam és kidöglöttem...:)

Aztán utána,végig csináltam a 90 percet,csak 20-30 másodpercekre álltam meg hogy kapjak levegőt,de utána nagyon szarul éreztem magam,sok volt egyszerre az a 90 perc.Utána már inkább fokozatosan csináltam..és most heti 2 x csinálom meg a 90 percet,a többi napon 60 percet..de nem mondom azt hogy nem állok meg közben amikor már zsibbad a fejem olyan melegem van...pl ha minden lábadat 8 x kell megemelni és ha már fáradok nagyon akkor csak 6x emelem meg....de végig csinálom a 90 vagy a 60 percet.Most popsira meg combra nyomom inkább ,de azt elmondhatom hogy 2 hete csinálom de már a belsőcombomon érzem hogy feszesebb nem olyan lötyögős :) Mennyit kell leadnod??

2012. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
169 cm vagyok 75 kg. Igazán 10 kg-t szeretnék, de ha 70 alá megyek már boldogabb lennék. Kisebb célokat tűzök ki magam elé ami tudom, hogy teljesíthető. Aztán majd jön a következő cél.
2012. febr. 13. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!