Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gáz az alakom? Ezt...

Nagyon gáz az alakom? Ezt mennyi idő alatt tudom leadni?

Figyelt kérdés

[link]


Piros csíkkal jelöltem,hogy derék,"oldalhurka" tájékról szeretném azt a keveset leadni,ami rajtam van,mert eléggé aránytalanná tesz. Ezt mennyi idő alatt tudom leadni? 1 hónap alatt lehetséges?

Köszönöm!


24L


2012. febr. 1. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogyha azt leadod, máshonnan is lefog menni, és csípô-fenék tájékon így se sok van (nem leszólás, és rohadtul átérzem, mert ugyanez a helyzet nekem is, csak rajtam arányaiban vmivel több van.)

Tornázz, de ne fogyózz, mert csak rontasz vele (15 kg-ot fogytam, de az arányok nem változtak, sajnos tapasztalatból beszélek...)

2012. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
napi 1 óra kocogás,kerüld a cukros ,zsíros ételeket.ennyi:) de amúgy meg tök jó alakod van!:)
2012. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akármit csinálok,meg se moccan. De amúgy ez után szeretnék tömegnövelő edzést,hogy izmosodjak,de mivel az is jár minimális zsírosodással (ha ügyes vagyok) nem szeretném,ha erre rakódna még rá,és utána ezzel szenvednék.
2012. febr. 1. 22:19
 4/9 A kérdező kommentje:
És ezzel 1 hónap alatt el lehet érni valamit?Mivel kis felesleg,ezért viszonylag nehezebben megy le.Köszönöm,amúgy nekem nem tetszik:)
2012. febr. 1. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van...Vinnélek szó nélkül:)
2012. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

hoola hoop.

pont ott karcsúsít, ahol szeretnéd.

2012. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de ne a 10 dekás tescos műanyaggal!


Rendes zsonglőrkarikával!

Úgy fog csípni a derekad fél óra után, hogy csak győzd vakarni:D

(Ha kell, adok elérhetőséget zsonglőrkarikához, 5.000 ft átlagban az ára, szép is, jó is, tartós is.)

2012. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hülyeséget írok, de nem szokott kint lenni a derekad? Mert ugye a szervezet azért is tárol zsírt, hogy melegítse magát... Meg a csípőnadrágok is hülye alakot csinálnak, láttam én már olyan lányt, aki szinte gebe, de csípőnél neki is "fel van tolva" zsír,bőr vagy akármi ami ott van. Kicsit hülyén fogalmaztam meg tudom, de remélem érthető :D
2012. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Nem rossz a gondolatmenet, de ez a zsírraktározás az embert nem melegíti. (Sőt, rengeteg energiát von el a szervezettől.)

Genetikai adottság és tartás kérdése, hogy kinek hova rakódik több zsír.



Valamennyit lehet rajta változtatni, de általában ez a kis "dudor" a medencéd szélessége (és sokszor a nem megfelelő tartás miatt) alakul ki.

Ha csak széles a medencéd, nem sokat fog javulni a helyzet, cserébe viszont nem lesz annyi gondod szülésnél:)


Kérdező, mivel rajtad nem sok felesleget látok, esetleg érdemes lenne kikérned egy ortopédus véleményét...

Sokat állsz a sarkadon?

Szereted beejteni a vállad, ejtett a tartásod?


Arra is figyelj, hogy a medencecsontod ne told ki nagyon (pucsításra gondolok.)


Most így hirtelen ezek az okok jutottak eszembe...



Megoldás (vagy segítség) lehet még ebben a Pilates (a helyes tartás mindennek az alapja, ez a mozgásforma pedig nem csak iszonyat testet formál, de sok mindenre megtanít odafigyelni), + ha utána olvasol és megtetszik, nagyon ajánlom az MBT cipő hordását!

(Mellesleg ez is formál mert járás közben rengeteg amúgy nem használt izmot (far, hát, has,...) dolgoztat).

Az Allee-val szemközt van egy központjuk, ahol most nagy kiárusítás van, szóval még olcsón is hozzájuthatsz:))



A Hoola hoopos voltam.

2012. febr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!