Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3dl 2,5%-os tej zabkorpaval...

3dl 2,5%-os tej zabkorpaval felfozve hizlal reggelire?

Figyelt kérdés
Dietazom, de nem volt ma itthon 1,5%-os ,de rakivantam.
2012. febr. 2. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, lényegében igen.
2012. febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miert ? A zabkorpa lassu felszivodasu ch , egyedul a tej nem jo. Mindegy akkor nem vacsizok , koszi !
2012. febr. 2. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:

hát figyelj, ha te azt mondod, hogy van hizlaló étel (nem értem hogyan érted ezt..) akkor minden anyag, ami tápanyag a testnek és energiával bír, akkor az hizlal.


ha nem a kérdésedre válaszolnék, akkor a legtöbb Kérdező pampogni kezd hogy nem ezt kérdezte stb. de akkor azt írnám, hogy nincsen hizlaló étel, a napi kalóriaigényen belül kell enni.

amíg te nem olvastál még a helyes táplálkozásról, amíg azon a szinten vannak az ismereteid, hogy kihagysz egy étkezést mert nem akarsz sokat enni, addig nem tudom mit lehet kezdeni veled. mindent nem lehet ide leírni neked, mert ezért vannak ismeretterjesztő oldalak, ahova már leírták mit célszerű enni, mennyit célszerű, milyen edzést célszerű végezni stb.

a mindennapok problémáinak (kajálás, edzés) megoldása már le van írva, csak el kell olvasni.

2012. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de egyébként látszik hogy valamit tudsz, mert én is azt mondanám, hogy a zabkorpa lassú felszívódású ch, a tej pedig nem jó.

de akkor miért kérdezel ilyen "hizlal reggelire?" dolgot?

ráadásul helyesen is írsz, komolyan nem igazodom ki rajtad, rejtélyes vagy :)

2012. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem fogsz elhízni tőle ha ez érdekel! :)
2012. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, meg ha már itt tartunk, nem írtad, mennyi zabkorpa...

Az adataid nem tudjuk, az életviteled nem tudjuk, a nap további részében az étrended nem tudjuk, de az az egy biztos, hogy azon, hogy egyszeri alkalommal nem 1,5% tejet használál, nem fog változni semmi...

2012. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!