Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos az norbi update?

Mennyire hatásos az norbi update?

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

ha kalória deficitet teremtesz, akkor minden közel normális étkezés 'hatásos'. azért a napi csak csoki, csak zsír vagy csak kenyér dolgok nem, mert tömeget veszteni úgy is lehet, csak éhezni fog a test bizonyos tápanyagokra, és éhínség alatt zsírt tartalékol.

tehát ha te kalóriadeficitet tartasz, akkor hatásos lesz.

az, hogy mennyire egészséges vagy pénztárcabarát megvenni a sok update 1-es sz.art (lisztes szemetek, virsli etc.) az már más kérdés.

2012. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semennyire..egy átverés az egész.multkor néztem a tescoba 1000 ft fél kg liszt (a másik kilója 120!) és csak fele arányban tartalmazza a norbis cuccot..magyarán a másik fele sima rendes liszt.
2012. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én az update módszerrel fogytam le!!! Csak update alapanyagokból készítettem az ételeket, persze mellette napi másfél órát edzettem a Réka vagy Norbi DVD-vel.
2012. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én meg bármikor felhízok neked az update rendszer szerint, MERT SEHOL SINCS SZÓ RÓLA A FOGYÁS ALAPJÁRÓL!!!!

ezt hogy nem lehet felfogni? naponta jönnek kérdések ugyan ebben a témában, és nem jut el a csökött agyukig, hogy akkor fogynak, ha kevesebbet esznek! részlet kérdés, ámbár fontos, hogy egy bizonyos tápanyag mennyiséget is meg kell enni, különben koplal a test és nem zsírt fog leadni elsősorban..

2012. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hatásos, férfi létemre nem hittem el, de kipróbáltam. Többet eszek mint előtt, 7 kg-ot sikerült leadom közel egy hónap alatt, most már nem változik a súlyom, csak minimálisan, de így már majdnem tökéletes. Pedig nem változtattam a mozgás mennyiségén, csak annyi hogy 1-es kódot eszem javarészt csak.

Ennyi. Aki nem hiszi próbálja ki!

(És azt hogy kevesebbet eszem az meg baromság, eddig fogyni akartam, nem reggeliztem, most reggelizem, ebédre ugyanazokat eszem ugyanolyan mennyiségben mint eddig, plusz vacsorázom rendesen, amit eddig nem mindig tettem meg.)

2012. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!