Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült valakinek mozgás...

Sikerült valakinek mozgás nélkül lefogynia?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, én az első 12 kilómat úgy adtam le, hogy semmit sem mozogtam. Nem is tudtam volna 106 kilósan! A második 15 kilót már mozgással fogytam le, heti 4-5 óra aerobic vagy zumba!
2012. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azta, az nem semmi ! Garat ! :)
2012. febr. 2. 17:57
 4/19 Mirk ***** válasza:
52%

Ha ilyen lusta vagy nem is akarsz te igazán lefogyni.


Egyébként az éhezés rendkívül káros és az izmaid fognak eltűnni először. Szarul fogod érezni magad mint az állat. Egy roncs leszel.


Olyan nehéz hetente 3x mozogni valamit?

2012. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Akik fogytak mozgás nélkül azok valószinűleg még nem érték el a céljukat, illetve nem is birtak mozogni annyi felesleg volt rajtuk.
2012. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Miért mondja azt mindenki, hogy 100 kg felett nem lehet mozogni? Ezt nem bántásból, csak már sokadjára olvasom, hogy nem is tudott volna akkora tömeggel mozogni. Én is voltam már 108 kg, de tudtam és szerettem is mozogni, úszni, biciklizni, bár én ugráltam is és táncoltam, de szerencsére azóta sem fájnak a térdeim/bokáim/stb. Mi akadályoz meg valakit abban, hogy pl. elmenjen biciklizni akár 110 kilósan? Tényleg érdekel, hogy lássam, én csináltam-e rosszul.
2012. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem azért nem mozognék mert nem akarnék, hanem mert még két hétig nem lesz olyan idő h ki lehessen egyáltalán lépni a házból. Itt -14 fok van :)
2012. febr. 2. 18:12
 8/19 *gin* ***** válasza:

igen, ilyenkor is fogyhatsz, de akkor a kalóriadeficit fenntartásához kicsit lejjebb kell venned a kajaadagod. mondjuk, ha 2 naponta 500 kcalt elégető futást csinálsz, akkor napi 250-nel csökkentsd a bevitelt.

Vagy erre a két hétre választhatsz valami benti ugrabugrát is, a semminél jobb.

2012. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én 31 kg-t fogytam mozgás nélkül, és már elértem a célom, kedves valamelyik válaszoló! :)

19L

2012. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
és nem lettél plöttyedt ?
2012. febr. 2. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!