Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hülye kérdés, bocsi, de...

Hülye kérdés, bocsi, de fontos.50 g növényi sajt max hány kcal lehet?

Figyelt kérdés
Nem írták rá a csomagolásra, így fogalmam sincs. A neten sem találtam semmi adatot róla. Csak annyit tudok a sajtról, hogy növényi.
2012. febr. 3. 08:52
 1/8 bomba ***** válasza:
zsírtartalom,semmi nincs feltüntetve rajta?
2012. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
10dkg olyan 280 kcal, tehát az 50g 140 kcal.
2012. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Zsírtartalom 2,7. Még csak ennyi van feltüntetve, semmi más. Köszi, hogy válaszoltatok!
2012. febr. 3. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Edam-i jellegű növényi sajt.

Összetétel: Víz, nem hidrogénezett növényi olaj, tofu, szója fehérje, rizs keményítő, sűrítőanyagok: karragén, szentjánoskenyér liszt, só, szárított élesztő tricalciumphosphate, szeszes ecet, savasságot szabályozó: trinátrium-citrát, nyers nádcukor, aroma, élesztő kivonat, természetes színezők: annattobeta, karotin.


Te ezt képes vagy megenni, és a kalória a legnagyobb problémád?

2012. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajtos tésztára vágyom, és ez a sajt volt a legolcsóbb a boltban... Majd ha befejezem a sulit, és munkába állok, akkor majd én is megengedhetem magamnak a legfinomabb francia és svájci sajtokat, most még nem...
2012. febr. 3. 10:49
 6/8 anonim ***** válasza:

2,7%-os zsírtartalom az 50 grammnál 1,35 g, ami kb 12 kcal.

Ehhez hozzájön a fehérje, ami nem tudom mennyi, de kétlem, hogy 12%nál több lenne, 6 g, 24 kcal.

Szénhidrát nem nagyon van ezekbe, 4-5%, 2,5 g az 10 kcal, tehát számolhatsz kb 50 kalóriával.

(Kb-ra saccoltam, ha valaki okosabb, nem kell lehurrogni...)

2012. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is teszek fel több kérdést ide. Észrevettem, hogy sajnos vannak olyan válaszolók is, akik itt vezetik le a negatív energiájikat. Én nem akarok senki lábtörlője lenni. Még ebben a virtuális világban sem.
2012. febr. 3. 11:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, nagyon aranyos vagy!
2012. febr. 3. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!