Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok linkelni nekem pro...

Tudtok linkelni nekem pro anás oldalakat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 10:20
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

ne hülyéskedj, itt mindenki megért! sőt, szeret! küldesz majd nekem csont sovány képeket magadról? engem elég erősen vonz a halál közelsége, vagy a beállta, tök mindegy. de csak más embereken..

persze Zsu jól rátapintott, hogy más is vonz, de az nem egy csontvázzal úgy hogy a tudatalattim még romlatlan

2012. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Andizsuzsi ***** válasza:
Először nekem is ez jutott eszembe, de direkt nem akartam ilyet írni. Szörnyen elkeserítő.
2012. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Chh... nem vagyok sovány .. ha nektek az 50 kiló az az akkor nagyon elvagytok tájolódva :"// . A normális a 30-20 .
2012. febr. 8. 17:56
 14/24 akoska1 válasza:

mi 20-30 normális? gondolkodj már, én olyan képeket kértem, amiken te vagy 20-30 kilós, halál előtti.

lehet, hogy valamilyen beteg embereknek ez a pusztulás előtti testtömeg a kellemes, nekem a halál előtti kép kell :D

ők igy boldogok, én ezen szórakoznék :)

2012. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Miféle halál? 20-30 kilósan senki sem halna meg. Elsős koromban is aközött billegtem és látyátok hogy meghíztam? Oo
2012. febr. 9. 14:18
 16/24 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem te egyszerűen szórakozol, és direkt hergeled itt az embereket. Képzeld, én 3,5 kg is voltam, és mégis életben maradtam:)
2012. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Aha szórakozni a moziban szoktam a barátnőimmel. Egyszerűen tanácsot akartam kérni h hol találok olyan oldalakat amik anorexiára ösztönöznek. Helyette mindenki ilyennel áll elő: tiszta idióta stb. Most megtaláltam a tökéletes oldalt ahol mindenki normáis :"//
2012. febr. 9. 18:03
 18/24 anonim ***** válasza:

előző üzenet sztornó.

ez most neked szól. te szerencsétlen! az anorexia mióta normális? az emberek már több 100 000 évvel ezelőtt kipusztultak volna, ha ilyen beteges felfogásuk lennem mint neked. a hozzád hasonlóknak orvosi segítségre van szüksége.

de egyszerű a képlet: nem véletlenül beszélek a halálról. az az állapot, amit te preferálsz, nem ad lehetőséget túlélésre. manapság életben lehet maradni pro anál is, anorexia nervosásan, mert annyi csövet dugnak beléd vénásan/análisan (:D) amennyivel életben tartanak, de ezt vegyük a mai szociális társadalom hibájának.. tehát alapból elpusztulnál. vagy változtatsz :)

2012. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Kövér biztosan nem maradok. Jó akkor csak 31 kiló leszek.
2012. febr. 9. 21:22
 20/24 anonim ***** válasza:

jól van cica, egy 10 éves kölyök súlya a 31 kilód. szórakozz nyugodtan, nyilván nincs értelme hogy mi húzzuk fel magunkat a te hülyeségeden. EGÉSZSÉGEDRE :D

ha esetleg nem csak szórakozol: komolyan van olyan betegség, hogy mondjuk 40 kilósan zsírdisznónak látod magad, és le akarsz fogyni. írtam, hogy menj el orvoshoz.. de ezt olyan nehéz leírni, amikor nyilván tök mindegy nekem, hogy mi van veled, be is trágyázhatnak veled, én csak egy tippet adok hogy ha esetleg élni akarsz, egészséges akarsz lenni (nem akarod hogy gyenge légy, beteges, mindened fájjon, korán és fájdalmasan halj..) akkor legyen egy jó tanács a tarsolyodban :) de ba.sszál rája, biztos jobban tudod mit csinálsz mint én :D aztán milyen vicces lenne ha egyszer kiderülne hogy ÉN ki is vagyok..

2012. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!