Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 hós baba anyukája vagyok,...

7 hós baba anyukája vagyok, és még elég fiatal. Szeretném visszanyerni a régi lapos hasam, de nem fogyokurával. Hogy érhetném ezt el? ÉSs hogy tüntethetném el a terhességi mcsíkokat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy picivel több, mint egy év kellett ahhoz, hogy visszamenjen a hasam.

Úgy tudom, hogy a terhességi csíkok csak halványodni fognak :(

2012. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tornázz, étkezz normálisan, kerüld a puffasztó kajákat. az egyik ismerősöm 80 kg-as szült és 2-3 év múlva meg 60 kg volt, úgy hogy nem igazán erőltette meg magát(ő ugyan lisztérzékeny és ennek megfelelően táplálkozik emellett sífutózott)
2012. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, lehet hogy majd magátol lemegy, de a csikok ezek szerint nem tünnek el soha.
2012. febr. 3. 16:19
 4/4 szacsiga válasza:
A csíkok el tudnak úgy halványodni, hogy szinte nem is látszik. Nem kell fogyókúra csak tudd, hogy mit és mennyit eszel, picit tornázgass és megcsinálod! De azt is el kell tudnod fogadni, hogy a szülés picit megváltoztathatja a testedet. Szeresd magad így is, a babád is így szeret, remélhetőleg a párod is :)
2012. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!