Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update 1,2,3-at lehet keverni...

Update 1,2,3-at lehet keverni vagy hatásosabb ha csak az egyet csináljuk?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem értem a kérdést!

Arra gondolsz, hogy egy időben egyszerre ehetsz-e mind a három kódból élelmiszert?

Minden élelmiszernek van egy kódja, amely kódhoz tartozik egy időtartomány. Ezeket kell betartani, mással nem kell variálni,annak aki tájékozatlanabb a dologban.

2009. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem arra gondoltál, hogy az Update fogyókúrát kevernéd mással? Ha igen, szerintem felesleges. Ha már kiválasztottál egy módszert akkor maradj annál.
2009. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor a leghatásosabb a fogyás, ha csak 1-es kódú ételeket eszel. Fogyókúra esetén, amikor eredményt szeretnél elérni 3-as kódot enni szigorúan tilos, hisz azok hizlalnak. Súlytartáshoz 2-esek a legjobbak.
2009. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, az utolsó válaszoló értette meg a kérdésemet, de lehet hogy én nem voltam egyértelmü, bocsi! akkor inkább csak 1-est egyek, 3ast ne, kettest meg majd akkor ha amire lefogytam, azt meg is tudjam tartani?

köszi a válaszokat!

2009. jún. 1. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel egyél nyugodtan 2-est is. Tehát mondjuk teljeskiörlésű kenyeret. Kell vmennyi szénhidrát a szervezetednek. Én is így szoktam, és hatásos, mert eddig már 8 kg-ot fogytam. Reggeli után már csak 1-eket eszem.
2009. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi! az jó,ha legalább reggelire lehet egy kis kenyeret enni, mert nagyon hiányzik! igaz pótolom zöldséggel, de az azért mégse olyan!:)
2009. jún. 1. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én az vagyok aki először megértette a kérdésed. Igen délelőtt fogyaszthatsz nagyon minimális mennyiségben 2-es kódot, de fehér kenyeret semmiképp. Egy kevés szénhidrátra valóban szükség van, ajánlom neked a Bakony Barna (ceres sütő) vagy tönkölybúza kenyeret. Kb. 2 szelet mennyiségben reggelire. Meg persze attól is függ, hogy mennyit kell fogynod és mi a kiinduló súlyod. Ezek függvényében kell a magadhoz való "szigorúságot" beállítani és a diéta mellett a mozgás mindenképp fontos.
2009. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!