Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1.5 éves azért nem jött...

Ha 1.5 éves azért nem jött meg, mert koplaltam attól még lehet babám? Mit csináljak hogy megjöjjön? Van erre valamilyen gyógyszer ami segítene?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1,5 éve? csak koplaltál v valami fogyasztót is szedtél?

(azoknak lehet ilyen hatásuk..)

2012. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kicsit súlyos a probléma nem? Nem itt kéne kérdezgetni erről hanem talán egy orvost....jah grat hozzá hogy ilyen hülye voltál...
2012. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

elsőnek még szedtem kaktuszrostot

aztán abbahagytam és 3 hónap alatt fogytam több mint 20 kilot

most másfél éve nem jött már meg..

2012. febr. 3. 22:41
 4/17 anonim ***** válasza:

én nem foglalkoznék vele. afrikában is vagy egy csomó millió nő hasonló helyzetben, most mit segítsünk 1-nek 1-nek..


igazából nem tudom, hogy mekkora károk keletkezhettek 1,5 év alatt. én mondjuk egészséges életmóddal adnék egy 3-6 évet hogy rendbe jöjj, és utána jöhet baba is akár. de hát, hosszú életben már nem reménykednék igazából. :(

2012. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Aczél kemény, mint az acél.
2012. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
azért egy alacsony szén tartalmú acél még lágy is lehet :)
2012. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
..de ez az Aczél nem alacsony széntartalmú.
2012. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Másféléve nem menstruálsz és nem mentél még dokihoz? Mondjuk én lehet 1-2 kimaradt után már mennék... szépen elhanyagoltad magad... Menny orvoshoz, teljes kivizsgálás nőgyógyász normális étrend, lehet hormon kezelés és utána esetleg baba. Hány éves vagy?
2012. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az intenzív sporttól és a fogyástól nem jön meg fél éve....nem koplaltam, egészségesen fogytam, de soha soha soha többet nem leszek kövér. Ha ehhez nem szokik hozzá a szervezetem, leszarom.
2012. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 akoska1 válasza:
lehet hogy egészségesen fogytál, de nem gondolod, hogy az olyan alacsony testzsír arány, ahol leáll a menzeszed az már egy nőnek betegesen kevés?
2012. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!