Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kifognak nevetni? Vagy ez...

Kifognak nevetni? Vagy ez pont jó? :/

Figyelt kérdés
Az osztállyal megyünk majd általános orvosi vizsgálatra/ testtömeg,magasság,látás,hallás stb./és én 172 cm vagyok és 70 kg...14/L. KIfognak nevetni hogy ekkora a testsulyom????? :/// Lehet fogytam már azóta pár kilót mióta mértek de akkor is..:((( izgulok nagyon hogy kinevetnek-e. Meg ugye a védőnő nem olvassa fel hogy ki hány kiló az egész osztály előtt???? csak nekem mondja meg...?

2012. febr. 4. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogja felolvasni,de miért nevetnének ki, látnak a többiek nap mint nap!
2012. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak neked mondja meg

ha kinevetnének akkor ne érdekeljen, sok buta kis tini, nem kell mindenkinek anorexiás súllyal rendelkeznie

ne izgulj, nincs rá okod

hányan mentek egyszerre be?

mert pl ha 5en akkor menj a barátnőiddel, ők tuti nem nevetnek ki (ha meg igen akkor legaláb kiderül milyen barátnők)

2012. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 *gin* ***** válasza:

sajna engem csúfoltak anno :( de csak azért, mert én 175/65-68 voltam, ők meg 155/45-50. és nem gondoltak bele, hogy egy 20 centivel magasabb lány nem gáz, ha 20 kilóval több náluk. Pedig nem voltam kövér, de nagyon rosszul esett a csúfolódás.


Az egyetlen, amit tehetsz, hogy nem veszed fel a hülyéskedésüket, a te magasságodhoz a 70 kiló azért nem olyan vészes. De hátha nem mondja el a többieknek a védőnő (akár meg is kérheted erre, biztosan megérti, meg egyébként is van valamiféle titoktartási kötelezettsége), és akkor probléma megoldva :) Egyébként meg senkinek semmi köze a tömegedhez.

2012. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!