Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózzak? 17 éves lány...

Fogyózzak? 17 éves lány vagyok,165cm magas, és kb.60 kg. Állítólag nincs rajtam pluszháj, és sportolok is. Nem tudom, mit tegyek.

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rajtad pluszháj akkor minek fogyóznál?
2012. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

most tekintsünk el attól, hogy hivatalosan, a "fogyókúrák" hizlalnak. azaz sokkal zsírosabb leszel pár hónap múlva, ha fogyókúrázol, mint most vagy.


mitől ne tekintsünk el? attól hogy honnan a fenéből tudjuk, hogy te hogy nézel ki, mennyire vagy zsíros, mennyi izmod van..?

elhiszed, hogy a fogyókúra nem az a dolog, amivel az idődet el kell ba.szni, lehet ám olvasni, sportolni, barátokkal találkozni is, nem feltétlen kell minden 12-19 éves lánynak fogyókúrán gondolkodnia, csak úgy. nem divatos ám!

2012. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A megadott adatok alapján nehéz ezt eldönteni. Ebből nem látszik, hogy mennyi felesleges zsír van rajtad (ha van).

Tegyél fel képeket, az alapján könnyebb segíteni.

De amúgy meg az a lényeg te elégedett vagy e magaddal. Jól érzed e így magad.

2012. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Aczél nagyon jól mondja. Tényleg nem tudjuk itt eldönteni, hogy hogy nézel ki, és valóban kell -e fogynod. A súlyod szerintem nagyjából rendben van, de ez csak egy része a jó kinézetnek. Én is 60 kg vagyok, de sajnos aránytalanul oszlik el rajtam a felesleg, és sajnos sok a zsírszázalékom. Nekem diétáznom kell, és járok edzeni. Amúgy mit sportolsz?

Ezt olvasd el: [link]

2012. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja és ezt is elolvashatod: [link]

Előző voltam! :)

2012. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Kézilabdázom,futok is. Az alkatom homokóra,sokak szerint vékony is,főleg a derekam. De úgy érzem,lehetnék vékonyabb. Bármit teszek,ilyen maradok. Ha koplalok,ha hányok,akkor is.
2012. febr. 4. 17:50
 7/12 A kérdező kommentje:

A kalkulátor szerint 18 kilót le kell adnom.

Hát szurkoljatok.

2012. febr. 4. 18:02
 8/12 A kérdező kommentje:
16% a testzsírom. Az a karcsú kategóriába tartozik.
2012. febr. 4. 18:10
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Micsoda? 16%-os testzsirral kellene 18 kg-t fogynod? Mihez? Az éhenhaláshoz?
2012. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem ne, én ugyanennyi idős és ugyanilyen magas vagyok mint te, és most pont azért küzdök, hogy nyárra 60 kg legyek.
2012. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!