Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai étrendem...

Milyen volt a mai étrendem eddig? Gyümit ehetek még? 15/173/80/L

Figyelt kérdés

reggeli: natúr joghurt, körte

a délelőtt folyamán megittam 1 liter paradicsomlevet

ebéd: egy tál gombaleves, 1 narancs

uzsi: egy körte

Gyümölcsből bármennyit lehet enni ?

Kébé mennyi kalóriát vittem be eddig ?


2012. febr. 4. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, meg egy csomó kalória. Inni csak vizet és ízesítetlen teát érdemes, baromi könnyű fogyókúrásnak tűnő italokkal bevinni párszáz keresetlen kalóriát.
2012. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók ez az este nem evés honnan a p*csából jön? Hagyjuk már a baromságot... [link] kicsit művelődjetek már...ez nem étrend ha a kalória számolásos idiótaságot csinálod lefogysz aztán visszaszeded...amit leírtál az meg nem étrend hanem egy rakás .... ha le akarsz fogyni kezdjük ott hogy elolvasol 1-2 alapművet a témában : pl A sárga kapszula vagy alapismeretek bodybuilder.hu -n vagy pedig tesztoszteron.hu n a kötelező cikkeket....hogy legyen némi fogalmad a dologról mert így soha nem fogsz semmire jutni, sajnálom hogy ma már a 20. ilyen választ írom és nem az oldalak promója hanem egy ingyenes megbízható információ özön...itt meg nagy gond van a fejekben ahogy elnézem, ha lehetne általános iskolában kiírtam már a fejekből ezeket a kalória számolós meg x napos diétákat a fejekből, mert többet ártanak mint használnak.
2012. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
mi van ??
2012. febr. 4. 18:21
 14/15 *gin* ***** válasza:
18.15: hagyd, nem kommunikál emberi nyelven...
2012. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy? MEnnyi az IQ-d?(Gondolom ez utóbbi nem haladja meg a 90-t)
2012. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!