Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az igazság a reggel végzett...

Mi az igazság a reggel végzett aerobikról?

Figyelt kérdés

Csomó helyen olvastam, ha reggel, még éhgyomorra végzek aerobikot, akkor az a fogyás szempontjából tök jó dolog, most viszont azt hallottam, hogy ez nem igaz, mivel előtte nem eszek semmit, ezért csak az izmaimat építi le. Mivel nem rendelkezem túl sokkal, inkább zsírral :(, ezért ezt nem szeretném... Reggelizni aerobik után szoktam, általában zabkását gyümölccsel, tk kenyeret zöldséggel vagy tojást valamilyen formában + gyümit. Mit tegyek? Folytassam a reggeli aerobikot vagy ne? Tényleg nagyon leépíti az izomzatot?

21 éves vagyok (lány) és kb 20 km-tól szeretnék megszabadulni. Emellett még járok táncolni és végzek súlyzós edzést is - heti háromszor.


2012. febr. 4. 23:33
 1/6 A kérdező kommentje:
km helyett kg-ot akartam írni!!!:)
2012. febr. 4. 23:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te bírod, akkor szerintem mehet :) Gőzöm sincs mi az igazság, bár szerintem mindig jó az aerobik és nem épít le izmot. Mondjuk sokan reggeli előtt futnak meg ilyenek. Nekem a tesitanárom mindig azt mondta, hogy tesi óra előtt reggelizzünk, együnk valamennyit. Nem azért, hogy ne építsük le az izmokat, hanem mert a szervezet ilyenkor energiát igényel és a vércukorszint leeshet. Ilyenről még nem is hallottam hogy káros. csak azt hogy reggeli előtt jobb, mert beindítja az anyagcserét.
2012. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vércukor még nem esett le. Viszont ettől az izomdologtól tartok kicsit. :(
2012. febr. 4. 23:57
 4/6 anonim válasza:

szerintem először a zsírt égeti el, az izmokat csak akkor, ha nincs már zsír.

szerintem.

2012. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Erre a kérdésre itt a válasz a kaját nem ártana rendbe rakni, arra is találsz az imént linkelt oldalon bőven olvasni valót...hajrá

2012. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi a baj a kajámmal? O.o


Nagyon köszönöm a linket!!

2012. febr. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!