Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Paradicsomlével fogyhatok?

Paradicsomlével fogyhatok?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok, így elég nehéz diétás étrendet fillérekből összeállítanom. Viszont nagyon szeretem a paradicsomlevet, ami aránylag jól is telít. Ha éhségroham esetén ehhez nyúlok, sikerülhet lefogynom? Vagy nem túlzottan diétás élelmiszer?
2012. febr. 5. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán, tekintve hogy majdnem 10g cukor van 100 ml-ben.
2012. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy láttam, hogy a L**l-ben a 100%os paradicsomlé csak sót és vizet tartalmaz. Folyadék gyanánt szerintem jó, mert elég sűrű.
2012. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tehát paradicsomot se tartalmaz...
2012. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

he he he .. :D


normális étkezések nélkül elég nehéz fogyni. figyelembe véve a tapasztalatot, hogy az elhízott emberek nagyobb része nem a drága és jó minőségű élelmiszerekkel fogyott el, hanem inkább az olcsóbb, kevésbé értékes és táplálók mellet, így ez alátámasztja az elméletet.

az elméletet, amit bárhol (normális weblapokon, könyvekben, folyóiratokban) elolvashatsz, miszerint elégtelen tápanyag bevitel - és minőségi éhezés mellett a test tartalékol zsírt, éhezik, több kaját kívánsz, és könnyedén felzsírosodsz.

na most bele lehet iktatni a paradicsomot, de ez az esetleges fehérje hiányodon nem segít semmit. vannak benne jó anyagok, a likopin tartalom a hőkezelt paradicsomban magasabb mint a nyersben, fogyaszd egészséggel, de egy étel fogyasztása soha sem lesz egyenlő a fogyással.

2012. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dobozos sürítettet vegyél, annak 4% a szénhidráttartalma, azt ha vízzel kicsit hígítod, akkor még kevesebb/dl.

Én gyakran csinálok belöle paradicsomlevest, mozarellával. Egy fazéknyiban van így kb 300 kcal, ami egy ebédre simán jó nekem:-D

2012. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!