Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok tenni ilyenkor?

Ti mit szoktatok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ti mit szoktatok csinálni mikor hatalmas éhség tör rátok? Én általában megiszok 2-3 deci natúr citromlevet, szerintetek ez egészséges? Állitólag a gyomrot is szűkiti.
2012. febr. 5. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig nem várok.
2012. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyomorsavra ráinni még jó savas kémhatású citromlevet?


Háttttt, őőőőőőőőőőő. Gyomorfekélyhez biztos jó.


3 óránként egyél és akkor nincs farkaséhség.

2012. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Citromlevet felejtsd el főleg ha gyomorsav mellé még savas dolgot teszel azzal csak rontasz a helyzeten, nem is kicsit. Én ilyenkor azt mondom hogy igyál meg egy pohár vizet esetleg egyél 1 darab háztartási kekszet hogy a vércukrod ne menjen le a mély pontra.
2012. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyél rendszeresen, alacsony kalóriatartalmú ételeket, de abból ne túl keveset (ne 1 db kekszet). Ha már a napi kalóriaigényedet nagyjából teljesítetted, de még nagyon éhes vagy, rágcsálj nyers répát. Sokáig tart, mire elrágcsálod, a gyomrod tele lesz, és egészséges, kalóriaszegény táplálékot vittél be. Ha két étkezés közt tör rád az éhség, igyál meg egy bögre teát, ízesítés nélkül.
2012. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 *gin* ***** válasza:
fogcsikorgatóan egészségtelen
2012. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha hatalmas éhség tör rám akkor eszem. Ha megfelelő életmódot élsz akkor nem nagyon törhet rád ilyen éhség roham. Én nagyon ritkán tapasztalom.


De ha mégis rám jön, akkor napszaktól függetlenül elmajszolok egy abonettet, vagy puffasztott rizst. Sőt tegnap éjjel megettem egy mini pogit. Nem hagytak aludni a macskáim és addig addig kellett velük foglalkoznom amíg hajnal 3 körül rám nem tört az az iszonyatos éhség érzet. És megettem egy pogit.. nem aggódom miatta, ritkán teszek ilyet. És eleget mozgok is a megfelelő táplálkozás mellett, szóval nem ezen az egy pogin fog múlni...


Ha éhes vagy akkor valamiből nem megfelelő mennyiséget juttatsz a szervezetedbe.

2012. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Répát szoktam enni, illetve vöröskáposztát, csak most nem volt itthon, szóval valamit tennem kellett.
2012. febr. 5. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 3 óránként eszek,nem várom meg,hogy éhezzek egy fél napot aztán bezabáljak. Az anyagcserém,és az emésztésem is fényévekkel jobb lett.

Egyedül mensi előtt szoktam ilyen farkaséhséget tapasztalni 1-2 napig,gondolom hormonális okai vannak,akkor gyümölcsöt szoktam csipgeteni ,vagy zöldségcsikokat fűszeres túróval,vagy sovány sjatkrémmel.

Ja és még valami: 1 alma ,vagy 2 szem keksz nem étkezés.Normális adagokat kell enni,de jó minőségü kajából (mondjuk kinek mi a normális,én olyan 300 kcal körül szoktam 1 étkezést kihozni) .Neked is ezt javaslom,és akkor elkerülöd azt,hogy este kieszed a hütőt,vagy egész nap nassolsz

2012. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokszor az interneten teljesen eltérő vélemények és táblázatok jelennek meg az ételek lúgosságát és savasságát illetően. A felszínes olvasót sokszor félrevezeti, hogy sokan az ételnek illetve az alapanyagnak a savasságát/lúgosságát mérik, és nem azt a pH-t, amit az emésztés után kapunk! Pedig a lényeg nem az, hogy az étel maga savas vagy lúgos, hanem az, hogy emésztés után savasító vagy lúgosító a hatása. Például a citrom az egy savas gyümölcs, mégis ha megesszük, emésztés után (alacsony cukortartalma miatt) lúgosító hatású lesz, ezért a lúgosító ételek közé tartozik.
2012. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!