Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér fogyókúra idején,...

Belefér fogyókúra idején, hogy 2 hetente eszek olyan ételt, ami hizlaló és egészségtelen?

Figyelt kérdés
Pl. pizza, tejszínes, cukros ételek stb.
2012. febr. 5. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogyókúra idején nem, súlytartás idején igen. Ez így nem fogyókúra, hanem bohóckodás.
2012. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


Csak arra gondoltam, hogy egy hónapban 2 kilengős nap talán nem tesz be a fogyásomnak, de akkor lehet inkább kerülöm a dolgot.

2012. febr. 5. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tesz be, csak lassabban éred el a végső célt. De ezt neked kell mérlegelned, mi a fontosabb.
2012. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha csinálsz egy ciklikus ketogén diétát akkor hetente vissza kell tölteni "szemét kajával" de a kérdésed alapján nem állsz készen egy ilyenre, ennek alacsonyabb testzsírnál van értelme amikor már van azért egy tűrhető forma, ha zsírosan csinálod ezt az semmi másra nem jó csak arra hogy feladod lélekben az egészet, onnan meg már 1 lépés a teljes abbahagyásig...
2012. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg belefér.. Utána elmész aznap még +1 órát futni .. És szerintem úgy türhető
2012. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem is belefér, legfeljebb 2x annyi fordítasz mozgásra. Vagy megnézed mennyi kalóriát vittél be vele, és azt ledolgozod. :)
2012. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nyugodtan belefér...Ha nem rendeszesen eszel szemét kaját (pl. meki - imádom) akkor semmi baj. Azt a kis kilengést meg sem érzi a szervezet. Csak nem szabad belőle rendszert csinálni, és átlendülni a ló túlsó oldalára.

Amúgymeg ha tényleg rendszeresen tornázol is, akkor ennyit két hetente megérdemelsz, ebben a vacak életben legalább egy jó egyél!

2012. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
*egyél egy jót..ezt akartam, csak siettem (munkahely átka).
2012. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 *gin* ***** válasza:

ha tartod a 2 napot havonta, akkor oké, mondjuk én nem tenném... (valamiért úgy gondolom, hogy egy nagy visszatöltés napokra megállítja a fogyás folyamatát és utána idő, amíg a test újra rááll a zsírbontásra - saját vélemény, nem kell elhinni:)

de a legtöbbeknél sajnos havi 2 bűnözésből heti 1 lesz, aztán heti 2 aztán ez még ma belefér és akkor ott vagyunk, ahonnan indultunk...

2012. febr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!