Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a kevés szénhidrát miatt...

Ez a kevés szénhidrát miatt lehet? Milyen arányban vigyem be a szénhidrátot, fehérjét és zsírt, hogy fogyjak, de ne jöjjön rám szénhidrátéhség?

Figyelt kérdés

Amikor diétázni próbálok, napi 1200 kcalt viszek be, de elég kevés szénhidrátot, ezért az lesz a vége a diétámnak, hogy rám jönnek falásrohamok, és annyi a fogyásnak. Az orvosilexikon azt írja, hogy heti fél kg fogyáshoz 1700 kcalt, 230g szénhidrátot, 65g fehérjét és 60g zsírt kell bevinnem, de hát nem tudom, hogy higgyek -e ilyeneknek.. Amikor diétázok, fele annyi szénhidrátot és dupla annyi fehérjét viszek be, mint amennyit ír. A fehérjebevitelt nem szeretném lecsökkenteni.

Egyébként 158cm/47kg vagyok, de feljött rám egy kis izom is, mert járok edzőterembe(egy éve).


2012. febr. 6. 04:40
 1/6 Krisz85 ***** válasza:

158 cm és 47 kiló? és mennyi akarsz lenni 25????!!!


Egyébként 2 g ch / testsúlygk, 3-4 g fehérje / tskg és 0,5 g többszörösen telítetlen zsír / tskg


jobb ha valami szoftverrel tervezed a kaját, egyszerűbb.


www.vidaone.com

2012. febr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te hová fogyózol?De most komolyan!!
2012. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Azt írod, orvoslexikon szerint 1700 kcal-ra lenne szükséged a fogyáshoz, de te 1200-t eszel. Akkor miért csodálkozol? Ha nem hiszel neki, és csakazért is mást csinálsz, akkor minek nézed meg? Menj a saját fejed után tovább.
2012. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsô válasz alapján nekem 195-260 g fehérjét kellene megenni... Hát örülök, ha fele ennyi nagy nehezen összejön (szénhidrátom jó, kb 2 g/ttkg, zsír 0,63 g/ttkg, ezek szerint sok:-S)
2012. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisz85 ***** válasza:
Elég baj az, hidd el meg lehet enni, 400 g csirkemell 3 fehérjeturmix és egy 250 g os light turó és meg is van! ;-)
2012. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak nekem nincs erre kreditem, de ez nem erre a lapra tartozik.:)
2012. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!