Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a 2 hetes...

Próbáltátok már a 2 hetes diétát? Mi a véleményetek róla? Tényleg le lehet vele adni 8-10 kilót?

Figyelt kérdés
Ha sikeresen lefogytatok vele akkor gyorsan visszajöttek a kilók?
2012. febr. 6. 11:16
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
2 hét alatt 10 kilót? Ezt ugye te sem gondolod komolyan?
2012. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A két hetes diétának nagy elönye, hogy a két hét alatt lefogysz 10 kg-ot és utána egy hét alatt visszajön rád 20 kg!
2012. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
72%
én 7 kilót fogytam vele, azért csak ennyit, mer a végén közbe jött a szülinapom és megettem egy csomag desszertet. a kilók nem jöttek vissza, mert annyira hozzászoktam a kevesebb étkezéshez, hogy tudom tartani azt a súlyt, persze tornázni is szoktam mellette. :)
2012. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy az sem mindegy, mennyi a felesleged, mert ha 150 kilós vagy, akkor könnyebben lemegy 10 kiló, és még talán el is hiszem, hogy két hét alatt...

De, ha összesen 10 kiló felesleged van, akkor tuti biztos vagyok benne, hogy az nem megy le ennyi idő alatt.

2012. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
168/72 vagyok, szóval legalább 20 kiló felesleg van rajtam.
2012. febr. 6. 12:06
 6/11 anonim válasza:
Nekem az egyik ismerősöm mesélte, hogy ezzel a módszerrel valóban lefogyott 10 kilót, azonban még csak most fejezte be, ezért nem tudok arról nyilatkozni, hogy milyen hamar jön vissza.
2012. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Azt ugye itt senki sem gondolja komolyan, hogy 2 hét alatt fogyhat valaki 10 kilót? Itt én nem a súlyvesztésre gondolok, hanem a zsírból való fogyásra.
2012. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 *gin* ***** válasza:

persze, elég 2 hetet befektetni, és egyből mehetsz a strandra a tökéletes testeddel, sőt a hajadnak is jót tesz, meg csökkenti a lábszőrödet és még a bizonyítványod is kitűnő lesz év végén tőle...


...komolyan, bármit le lehet tolni a torkotokon anélkül, hogy végig gondolnátok józan ésszel?

2012. febr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is csináltam ezt a diétát, és egyet értek a szkeptikusokkal. Én is csak azért vágtam bele, mert az esküvőre formába akartam hozni magam. Hosszú távon viszont csak akkor jó ez a diéta, hogyha utána nem folytatod a diéta előtt folytatott étkezési rendszeredet. Én a diéta után is figyeltem arra, hogy mit eszem, és rendszeresen mozgok és nem jöttek vissza a kilók. De ehhez tényleg nagyon (!) elkötelezettnek kell lenni. 2 hét alatt tényleg ne várjon senki csodát.
2012. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is csináltam 165cm magas vagyok és 72 kgval álltam neki. Két hét alatt 2kg fogytam.. Sőt olvastam egy fórumot is ahol sokan erre panaszkodtak, hogy csak 2 kg-t sikerült lefogyniuk. Egyébként rá két hónapra már 75 voltam...


A helyzet az, hogy nekem is eltartott egy darabig amíg rájöttem, nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani. Sportolni és egészségesen étkezni. Amióta így teszek, nem éhezem, mert oda figyelek és minden fontos tápanyagból eleget juttatok be a szervezetembe. Sőt néha egy kis nasi is belefér, hiszen naponta sportolok. És amióta életmódot váltottam szépen mennek le a kilók, hetente egy kiló. Ideális gyorsaságú a fogyás.

2012. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!