Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi mozgás látható eredményt...

Ennyi mozgás látható eredményt hozna?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék fogyni,és izmosodni...egyszóval sportos alakot szeretnék.Azt gondoltam,hogy minden nap megyek futni kb.: 1 órát,aktívan. (nagyon szeretek futni járni,és szeretek tempósan...tudom hogy nem szükséges minden nap,de szerettek elfáradni :) ) szerintetek egy hónap alatt mennyire tudnék vele megváltozni? (162cm,57kg...de ebből elég sok izom,viszont van a hasamon és főleg a combomon és fenéken husi :S és azt szeretném hogy eltűnjön teljesen!)tehát a cél: szép izmos láb,has, :) szóval szerintetek minden napi futás segít rajta? (ja és még tudni kell hogy igyekszem napi 5-ször keveset enni,de régen duci voltam és ez a felesleg úgy rajtam maradt :S az utolsó 5-8 kg :S ) Előre is köszönöm :)
2012. febr. 6. 23:00
 1/4 anniebianca válasza:
Az biztos,hogy a futás a leghatékonyabb zsírégető, és szépen formálja a hasat vádlit,combokat. Ha viszont már nincs felesleg csak csinosodni szeretnél,ki kell egészíteni alakformáló tornákkal.Szerintem. De a 162/ 57 az pont jó,nem?:)
2012. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát,nem vagyok kövér,de mégis szeretném ha ez a kis felesleg is lemenne a fenekemről és a combomról... :)
2012. febr. 8. 17:42
 3/4 mucus98 válasza:

hát sztem neked nagyon jó a Bmi-d nincs szükséged semmi fogyásra sem

a futással vigyázz, mert az tényleg izmosít, napi 1 óra rengeteg és a lábad az pedig tiszta izom lesz, ami pedig már ha hosszú távon folytatod egyáltalán nem lesz nőies

2012. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)...nem akarok nagyon hosszútávon ilyen intenzíven futni...úgy gondoltam hogy 1-2 hónapot intenzíven és utána hetente egyszer kétszer plusz lovaglás.. :)
2012. febr. 12. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!