Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körülbelül egy hónapja diétázo...

Körülbelül egy hónapja diétázom, mert a hasamon van egy kis felesleg. Tömegnövelés mellett letudom dolgozni valahogy?

Figyelt kérdés
Néha járok futni és szoktam itthon felülésezni. Most úgy döntöttem hogy elkezdek tömeget növelni, kondizni de közben leszeretném dolgozni azt a kis felesleget. A kettő együtt összefér, vagy előbb dolgozzam le a felesleget és utána kezdjek el tömeget növelni? Nem igazán vagyok jártas az ilyenekben. Tudom hogy volt már ehhez hasonló kérdés, de ott nem találtam választ a kérdésemre.
2012. febr. 7. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Először szálkásítás, utána tömegnövelés. Mint ahogy házépítésnél is először eltakarítjuk az előző ház romjait, és utána építjük fel az új házat.
2012. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. febr. 7. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!