Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány KCAL van 1 szelet kenyérben?

Hány KCAL van 1 szelet kenyérben?

Figyelt kérdés
Ma ettem 3 szeletet margarinnal de nagyon vékonyan. Mennyi kalória? ez után lehet fastolni , vagy újból rámjön a Blinge?
2012. febr. 7. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
én 150-et szoktam számolni, amúgy fogalmam sincs.
2012. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Szelet kenyér...ja...

Egy szelet kenyér lehet 40kcal és lehet 400kcal is! Honnan tudjuk te milyet ettél? (csak azt ne írd hogy átlagos -.-)


Fogni kellett volna gy cukker kis konyhamérleget és ráb@szni azt a pár szelet kenyeret és okosabb lettél volna.


Miért nem tellél még rá sonkát és sajtot?:)


Igen fastoljál csak,és utánna tuti rádjön a BINGE!


(Ha már faintoskodsz ilyen szavakkal,akkor írd már le rendesen)

2012. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ind1? Nyelvtanzseni -.-". Ezért utálom az embereket mert nem értenek meg .
2012. febr. 7. 21:08
 4/9 csokissüti002976 ***** válasza:
Elméletileg 100. De ez ez függ attól is, hogy mekkora, milyen sűrű stb. (ez fehér kenyér)
2012. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
én megértelek, egy divat anorexiás liba vagy, akire most rátört a "koplalnék". sebaj kisanyám, 3 hetet jósolok neked, ezalatt izmaidat lebontja az éhező szervezeted, feladod,mert ösztön szerűen fogsz rárabolni a hűtőre,és telibe rád kúszik még több zsír.gratulálok hozzá előre is:):):):):)
2012. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
neem fogok mekhízni :PP
2012. febr. 8. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
mi az a fastolás meg az a bling-bling? :S
2012. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a koplalás nem megoldás, ez így van, mert az izmod előbb bomlik ( a szervezetben az izom több kalóriát eszik, mint a zsír....így ha koplalsz a szervezeted megijed és az IZMOT fogja bontani!!!) Inkább számold ki az alap kalóriabeviteled, annyit egyél, mellette MOZOGJ, és akkor hetente leadhatsz fél v. egy kiló zsírt. Gyorsabb fogyás nem létezik, ha ZSÍRT akarsz leadni.
2013. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

fastolás: hogy csak vizet iszik, és nem eszik

binge: általában a fastolás után jön rá az emberre, tehát roham zabálás igazából, megállás nélkül eszik és eszik és eszik.

2013. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!