Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,172 cm magas és 65 kg.Általában 60 kg szoktam lenni,de egy-két hónap alatt feljött rám 5 kg.Nem eszek semmit,amibe liszt van,teljes kiőrlésű dolgokat sem,krumplit és rizst is ritkán.A mozgás is minden nap megvan.Hat napot dolgozok egy héten és nem ülő munkát végzek.Az édesség az egyetlen gyengém,de azt sem eszek minden nap és ha eszek is,akkor keveset.Sportolni semmiképp sincs időm,mert munka után vár az itthoni főzés,mosás takarítás,szóval a házimunka.Ezek mellett a dolgok mellett nem értem hogy hogy sikerült híznom.3 hete még jobban odafigyelek mindenre,de nem megy a fogyás.Már vettem Bio Slim Duo kapszulát,hátha ez egy kicsit segít.A pajzsmirigyemmel nincs minden rendben,lehet,hogy ez is befolyásolja ezt?Amúgy nevetséges mennyiséget bírok megenni,egy kétéves gyerek többet eszik nálam.Légyszi segítsetek,mert nagyon rosszul érzem magam így,már nem tudom mit tehetnék.Nyáron lesz az esküvőm és max április elején ruhát kell találnom,addig pedig szeretnék 8-10 kilót lefogyni.
2012. febr. 7. 19:30
 1/3 Krisz85 ***** válasza:
A pajzsmirigynek van köze a hormonháztartásod révén a hízáshodhoz, fogyásodhoz. Ez okozhatja, a kapszula magában nem segít, az is lehet, hogy a zsíranyagcsere folyamataidra van kihatással a pajzsmirigy túl, vagy alulműködésed. De az is lehet, hogy pusztán az összkalóriabeviteled annyira kevés, hogy azt a keveset is raktározza a tested az anyagcseréd pedig a béka feneke alatt, így pláne hogy hízol. Esetleg vízvisszatartás. Diéta és aerob mozgás kell sajnos, jobb ha ezt elfogadod.
2012. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Az, hogy 6 napot dolgozol, egy idő után megszokja a tested, és semmit sem jelent neki.

2. Ha keveset eszel, jobban hízol.

3. Minek kapszula?

2012. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A főzés-mosás-takarítás hagyd a pasikra és menj el sportolni!

Hidd el, meglesz az eredménye!

2012. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!