Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogyjak vissza...

Szerintetek fogyjak vissza vagy jó vagyok így? (képpel)

Figyelt kérdés

Kicsit soványnak éreztem magam, ezért hízókúrázni kezdtem. 6 kilót szedtem fel és most jól érzem magam. Barátnők szerint túlzásba estem. Szerintetek?


Fura, hogy elölről vékonyabbnak nézek ki, hátulról meg husibbnak, nem tudom, miért...


[link]


[link]


[link]


2012. febr. 9. 16:01
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Amúgy 158/58 vagyok.
2012. febr. 9. 16:03
 2/40 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes az alakod. Nincs értelme fogyókúrázni!
2012. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az alakod.
2012. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Jó vagy így.
2012. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
61%
Én is 158 cm vagyok, most 52 kiló de még formásodni szeretnék. Szerintem kár volt azt a 6 kilót felszedned...inkább sportolnod kellett volna és nem hízókúrán lenned. Nagyon plöttyedt vagy és formátlan, ne haragudj érte, de tényleg. Én is lejárok konditerembe és sokkal jobban nézek már ki, nekem a fenekemen és a csípőmön van felesleg. Már fogytam is, igaz én 56 voltam mikor legtöbb voltam, de az szörnyű volt. Sporttal kell formálni az alakod és nem hízással. Főleg azért is, mert alacsony vagy te is. Igaza van a barátnőidnek. Formátlan a hasad, a feneked, a combod pedig elég vastag. Tényleg ajánlom a sportolást, mert plöttyedt fogsz maradni.
2012. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek. Én 160/55 vagyok és kövérebbnek látom magam..:/ Tök jó alakod van szerintem.
2012. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%
Jó vagy így, de nem ártana egy kis testmozgás sem szerintem:) Amúgy mennyivel szebb egy ilyen női test, mint egy anorex
2012. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
19%
szar vagy így...kár volt zabálni
2012. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
55%
Kissé valóban túlzás. Súlyzós edzés kéne.
2012. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

-6 kilóval meg volt az az előnyöd,hogy valószinüleg szálkásitanod nem kellett volna,csak súlyzós vagy saját testsúlyos edzés,torna . Úgy is hízhattál volna megfelelő kajával,és ezerszer jobban néznél ki.

Most magasabb lett a testzsirszázalékod,ennyi történt.tekintve,hogy -6 kilóval sem lehettél kórosan sovány,tényleg hülyeség volt.

2012. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!