Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeport használhatok? Ha...

Fehérjeport használhatok? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok (lány). Szeretnék elkezdeni fogyókúrázni/szálkásítani. Úgy gondoltam először egyedül vágok bele. 1-2 hónapig saját súllyal edzek, később szeretnék konditerembe is járni. Az étkezésem rendben lesz. A kérdésem az lenne, hogy szabad -e innom fehérje turmixot? (tudatlan vagyok még ebben a témában). És mennyit/milyen mennyiségben?

Ja és még1, honnan tudok rendelni? :)

Köszi előre is! :)



2012. febr. 9. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

1adag fehérjeturmix általában 25-30g de ez a dobozon mindíg rajtavan. Az pont 1étkezésnek a fehérjerészét pótolja ki.

Az étrendedtől függ hogy mennyi kiegészítés kell turmix formában, de arra figyelni kell hogy nagyobbrészt szilárd táplélkból vidd be a tápanyagokat.

A legtöbb városban van tépkiegbolt, vagy tudsz rendelni a shop.builderről

amire figyelni kell az az összetétel és hogy mikorra ajánlják. Étkezésekhez kevertet érdemes venni amiben van mindenféle felszívódású. Ha majd terembe jársz érdemesebb lesz edzés utánra gyorsfelszívódásút beszerezni, legjobb a tejsavó, de előfordulhat hogy valamelyikre allergiás vagy, én például a szóját nem birom (az a leg rosszab leg olcsóbb megoldás).

2012. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és vízzel kell inni nem tejjel.

igyál egyet reggel éhgyomorra,meg egyet azonnal edzés után.

és táplálék kiegészítő boltban vegyél,vagy az ajánlott oldalról máshol ne,mert ráírják,hogy fehérje aztán szénhidrát-cukor-az egész,pl molle kur,tur-bo diéta.

2012. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. febr. 12. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!