Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem bírok többet enni?...

Miért nem bírok többet enni? 26 nő,160 cm,65 kg:ennyiről indultam.

Figyelt kérdés

Kiszámoltam a napi kalóriaszükségletemet egy napra, ami sportolás mellett 1600 Kcal kéne hogy legyen. Pont 3 hete diétázom, de napi 1000 Kcal fölé nem megyek, és nem azért, mert gyötröm magam, hanem mert egyszerűen nem vagyok éhes. Tegnapi étrendem:

reggeli: natúr müzli 2 dl 1,5-ös zsírszegény tejjel. Tízórai: 2 szelet puff. búza.

Ebéd: egy tányér leves.

Uzsi: grillezett csirkemell salátával.

Vacsi: turmix fahéjjal.

Ez bizti nem több mint 1200 Kcal, mégse bírok többet enni. 2 liter vizet megiszom naponta, plusz heti 3x10 km-t kocogok, egy súlyzós edzés mellett. (3 hét alatt 4 kiló ment le). Nem baj, hogy nincs nagyobb étvágyam?


2012. febr. 10. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

1. az evés nem érzés kérdése. éppen kiszámoltad az energiaigényedet, valószínűleg nagyjából jól, te meg az éhségérzésedre hallgatsz? ez nem jó ötlet neked sem, meg annak sem aki pont ellenkezője, folyton éhes pedig nyilván nem is kell neki olyan sok energia.

egyél napi 5x, olajos magvakat, zsírosabb húst és meglesz az 1600 kcal. és ne az éhséggel törődj, hanem az étel minőségével! szerintem :)

2012. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó neked...

Én 1350 körül eszek 1200 helyett, és még így is sokszor éhes vagyok...

2012. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!