Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit eddzek, hogy minimum...

Mennyit eddzek, hogy minimum súlytartásnak elmenjen ez a nap?

Figyelt kérdés
Ma nagyon rengeteget ettem. Reggelire 200g túrót, 1 natúr activiát, 70g étcsokit.Tízóraira 200g almát meg 7 puffasztott rizst.Ebédre pedig 100g csirkemellet, 150g zöldbabfőzeléket, 2 szelet(15dkg) kenyérrel, aztán meg még megettem 4 szilvásgombócot is, meg ittam egy kávét cukorral meg tejjel. Kiszámoltam, és kb 2300 kcalt vittem be.Nyilván vacsorázni már nem fogok. Járok edzőterembe, ma is megyek, de mivel brutál szar, egészségtelen kajákat ettem, meg ráadásul sokat is, arra gondoltam, hogy a súlyzózás után 50-60 percet sífutózok, hogy valamennyi kcalt elégessek.
2012. febr. 10. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna reggel mérlegre állnom(fogytam 2 hét alatt 1,5 kg-ot, 158cm/45kg vagyok), mert ha nem állok rá, nem örültem volna a fogyásnak, ezért nem is ettem volna ennyit, mert azt gondoltam volna, hogy nem fogytam, és szigorúan vettem volna a diétát továbbra is, de már mindegy, így jártam, ami elmúlt, az elmúlt, most nem fogok egy db-ig fogyni.
2012. febr. 10. 15:14
 2/3 anonim ***** válasza:

húde nagyon meghízol.

elvileg 2000kcal körül kell ennie egy átlag nőnek a súlytartáshoz -.-

ez az egy nap meg SEMMI.

2012. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most nagyot fogsz nézni, de nekem sulyzós edzés mellett (15/f 175 cm 80 kg) napi 3000 kcalt kell bevinnem, hogy ne foggyak, és kb +500-at hogy az izmok tudjanak növekedni, szóval az a 2300 kcal az nálam a szálkásítás.......
2012. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!