Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ido hianyaban napi fel ora...

Ido hianyaban napi fel ora otthoni torna es dieta eleg hogy nyarra fel merjem venni a bikinit?

Figyelt kérdés
10 kg-ot kene leadnom meg igy szules utan es keves az idom a baba mellett.Ti hogy csinaltatok?
2012. febr. 10. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
elég.
2012. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 *gin* ***** válasza:

ez nemcsak fogyás, hanem önbizalom kérdése is :) én tavaly nyáron 15+ kilóval is fel mertem venni (igaz magas vagyok jól oszlik el, szóval nem kövér voltam csak löttyedt és narancsbőrös :D), más kérdés, hogy így jobban érzem magam, de azért tavaly sem ültem egész nyáron a szobámban csak mert volt rajtam felesleg. aki szerint ez ciki, ne nézzen rám! gondolom mennyire élvezheti a strandolást, ha az a legizgalmasabb perce, hogy magában az én úszógumimon röhög :D


de hogy a lényegi részhez is hozzászóljak, a sikered attól függ, hogy milyen diéta és milyen torna. a csak kevesebbet eszek pl. nem diéta, és fogyáshoz sem felülés meg lábemelések kellenek. Ha szeretnél 3 hónap alatt 10 kilót, akkor nincs időd kísérletezgetésre, egyből egy megfelelő étrendet kell követned (persze ha tényleg, igazán akarod fejben és fel is vagy rá készülve) 10-12 hétig. Aztán ezen az étrenden tudsz lazítani később, belecsempészni a kedvenc kajáidat anélkül h túllépnéd a kalórialimited, és így táplálkozni a továbbiakban.

"tornának" meg legjobb lenne a futás, de megértem, hogy ha nincs időd órákra eltűnni otthonról, szóval az otthoni szobabicikli is megteszi, vagy valami olyan aerobic jellegű videó a youtube-ról, ami jól megizzaszt. étrendről pedig: [link] ehhez hasonló kellene hogy legyen (ez a képen látható gyerekes anyukának íródott, úgyhogy ez nem lehet kifogás), és ilyen eredményt lehet elérni vele: [link]

2012. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 *gin* ***** válasza:
*3 gyerekes :)
2012. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!