Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogytatok le?

Ti hogyan fogytatok le?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki milyen módszerrel mennyi idő alatt és mennyit fogyott? (Légyszi csak azok írjanak akiknek sikerült, nem vagyok kíváncsi szidalmazó, kötözködő hozzászólásokra!) Köszi szépen!:)
2012. febr. 10. 20:33
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
elkezdtem edzeni,növeltem a tömegemet h utána könnyebben tudjak fogyni,mivel a több izom több kalóriát használ fel.igy relative könnyű.közel 6 éve játszom ezt,évi kb 4-6 kiló ami ingadozik rajtam.most 98kiló vagyok,április közepén kezdem a fogyást,olyankor 2 hónap alatt lemegy a zsír,edzéssel,leszek olyan 92-3 kiló.
2012. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%
Elég érdekes de ettem sokat és fogytam vele... egyébként meg ha ez nem működik akkor norbi fitnes
2012. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Életmódváltás!Semmi fehér lisztes dolog és cukor,sok zöldség,hal,csirke,pulyka,gyümi,mozgás.Ezzel tavaly januártol-novemberig 36kg minux.
2012. febr. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Kalória számolás, heti 3-szor torna és eddig -7 kg. (42 nap)
2012. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én mindent ettem amit eddig, csak kevesebbet és este 5-6 után már nem. Minden este futás,ugrálókötelezés vagy torna. 2 hónap 9 kg.
2012. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fú köszi szépen!

Utolsó: Mit ettél pontosan ha megkérdezhetem?

2012. febr. 12. 16:07
 7/7 anonim válasza:
Hát pl: rántott hús, pizza. mindig ami volt kaja
2012. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!