Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50nap alatt mennyit lehet...

50nap alatt mennyit lehet fogyni ebből? (kép)

Figyelt kérdés

Nem tűnik nagynak, de engem nagyon zavar, ráadásul a fellépőruhám még jobban kinyomja az úszógumimat, 50nap múlva meg fellépés.. Már 2hete nem eszem kenyeret, csak abonettet vagy puffasztott rizst, edzek rendesen, és 1-1,5 liter folyadékot(vizet) iszom naponta. Sok gyümölcsöt és répát eszem, a cukros dolgokat igyekszem kerülni. Ez már nagyon a vége tudom, ezért is olyan nehéz.

Ne nézzetek anorexiásnak, tudom hogy másnak ennél sokkal nagyobb gondjai vannak, de kérlek segítsetek! Már évek óta próbálom eltűntetni azt a kis pluszt, de sehogy sem sikerül. Ez mindig itt fog maradni?

Normális válaszokat várok! előre is köszönöm:)


[link]


2012. febr. 11. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak az étkezésre kell figyelni, edzeni kell!


Amúgy hidd el senki nem néz anorexiásnak

2012. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 *gin* ***** válasza:

használd az ő étrendjét: [link]


45 nap alatt 8 kilót fogyott: [link]

2012. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%

Szia.

1. szerintem tök csini vagy!

2. azt a minimális felesleget, amit magadon látsz, sztem azért nem tudod legyűrni, mert nem is létezik....:-) Véleményem szerint próbálkozz egyszerűen egy kis bőr feszesítéssel. Semmiképp sem fogyókúra, ilyesmi, mert felesleged az nincs...:-D

2012. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fölösleges a fogyó kura.. bőrfeszesítés + felülések
2012. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!