Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka 20perc comb,20perc...

Rubint Réka 20perc comb,20perc popsival és futással lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 13:23
 1/8 *gin* ***** válasza:
ha nem tartasz mellette jól összerakott diétát, akkor elég kevés rá az esély. azzal együtt viszont a futás+kondit leszámítva az egyik leghatásosabb kombináció :) de miért csak popsi és comb?
2012. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fogyni nem feltétlen,mert az a bevitt kalória mennyiségtől függ.

kalóriát lehet vele égetni,persze 20perc alatt minimálisat,de legalább átmozgatod magad.

2012. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fogyni, de nyugodtan csapj hozzá még felső test edzést is (kar, has). Már ha időd engedi.


Én pl felváltva szoktam. Egyik nap popsi comb, másik nap kar has, és emellett mindennap biciklizek, amúgy futnék. De hideg van, és ezen nem tudok felül kerekedni. Ősszel is futottam és amint lesz min. 8fok akkor ismét ki fogok járni én is.


De azért hagyjuk meg az étrend sem mindegy, sőt nagyon nem mindegy. De ha arra is figyelsz, akkor szépen le fogsz fogyni.

2012. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert felül nagyon nagyon vékony vagyok és a combom popsim az ahova hízok és azt szeretném leadni...diétázok is de nem túlságosan csak kevesebbet eszem és hat után már nem mellette nem eszem csokit csak vizet iszom,kávé...muszály leadnom mert nem szép.:( de edzőterembe futok kb 15 percet váltakozva és erősitek combra,popsira.karra "gyúrni nem akarok mert az nem tettszik.
2012. febr. 12. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

hát itt vannak a problémák. semmit sem értesz a témához, vélhetően a testedről is egy nagyon fura képed van. és akkor te keresel edzést..

Istenem, miért nem lehet komolyabban venni a táplálkozást, edzést, és tanulni róla egy kicsit..? nincsen helyi fogyás, csak ezen az oldalon több 1000x le lett már írva. a seg.ged nem lesz kisebb, azért mert azt tornáztatod. az pedig, hogy satnya vagy felül, nem azt kéne jelentse, hogy ne is eddz felsőtestre, hanem pont használni kéne azokat az izmokat is. ezek manapság a tinédzsrek szemében ilyen elfogadhatatlan gondolatok? Aczél.

2012. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 *gin* ***** válasza:
a felül vékony vagy, akkor annál inkább rád fér ott is az alakformálás! ugye nem gondoltad, hogy attól, hogy fenékgyakorlatokat csinálsz, célzottan fogsz tudni fogyni onnan?? ezek a gyakorlatok a formálásban segítenek, az izmokat stimulálják. konkrétan zsírvesztést azzal érsz el, hogy a diétával és a futásokkal kellő mennyiségű kalóriadeficitet alakítasz ki. a RR féle alakformálás már csak hab a tortán, hogy mikor eltűnt a zsír a testedről, akkor maradjon ott egy kis izom, hogy ne a csontodon lötyögjön a bőröd.
2012. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *gin* ***** válasza:
úgy látom, Aczéllal eléggé egy véleményen vagyunk :)
2012. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
169 cm vagyok 52kg.most "tanulmányozom" ezeket a dolgokat.nem tini vagyok már 24éves és 2gyermekes anyuka...most leginkább átálltam a zöldségekből készült ételekre,csirke,rizs,magos kenyér.egyáltalán nem eszem össze-vissza.ha azt csinálnám akkor nem fogytam volna 4hét alatt 5kilót.nem mondom h nem edzek felülre mert hasra is csinálok gyakorlatokat és ha konditerembe vagyok akkor szoktam edzeni karra is csak abból nem annyit mint lentre.
2012. febr. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!