Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van a hús diétából,...

Elegem van a hús diétából, mit csináljak helyette? 90 napos?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 170 cm jelenleg 71 kg január 5.én kidobtam kenyeret,tésztát,zsíros kajákat,csak túró,tojás,sajt,hal,húst,zöldséget eszem..vagyis ez a dukan diéta vagy mi.. egész család csinálja én 76kg voltam szépen lefogytam,de megállt fogyás.. és anyagilag se birjuk,és már rá se birok nézni húsra,gyümölcsöt nem ettünk és már nagyon hiányzik..úgyhogy holnaptól valami mást szeretnék csinálni.. de mit? valaki tudna segiteni? ha nem lesz hó futni is fogok,de most nem birok.. 15/L
2012. febr. 12. 14:35
 1/5 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=kdAgb9DuHPo + ennek a csajnak tornáit csinálom minden másnap 1 órát,szerintetek menni fog?
2012. febr. 12. 14:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tornázni most is tudnál, konditerembe járni is...az étrendetek meg szörnyű, és hamar betegség lesz a rengeteg fehérjebevitel vége, gyakorlatilag se normális mennyiségű zsiradékot, se szénhidrátot nem esztek
2012. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább számolj kalóriákat.
2012. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

ilyesmit csináljatok ha már támogat a család.

és számoljátok is a kalóriát,mérjétek az ételt.

a legrövidebb diéta meg két hónapig tart.

gyümölcs helyett meg a nagy dózisú multivitamin elengedhetetlen.

2012. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy hús diéta. a hús alapvető fontosságú élelmiszer. mellette zöldségeket és olajos magvakat kell enni még.

ha eleged van, akkor utazz ki egy éhező országba, és majd megtanulod értékelni a jó minőségű ételt.

anyagilag nincs olyan, hogy nam bírjuk. ha nincs húsra pénz, akkor ki kell húzni mással. nem a gazdagság miatt terjedt el a kenyér, hanem mert erre futotta. ha ez a helyzet akkor ez van, ennek kell örülni, és dolgozni kell egy szebb jövőért.

amúgy személyes véleményem, hogy baromira finom és tápláló ételek készülnek rizsből és húsokból, zöldséggel, ha ezek valakinek nem jönnek be, az botrányos nagy kényesség, és komoly probléma, amit orvosolni kell (pl. az általam javasolt kis világutazással).

Aczél.

2012. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!