Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen jó diéta s edzésterv...

Milyen jó diéta s edzésterv segítene elérni célomat?

Figyelt kérdés

sem személyi edzőt sem dietetikust nem szeretnék feltétlen megkeresni :)

170cm és 58kg vagyok,szinte semmit nem sportoltam,diétával fogytam már 13kilót,de szeretnék még 10et leadni. :)


2012. febr. 12. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

és lennél 170/48?

gondolom te vagy az aki minden napra kiír egy ekkora kamu kérdést.

2012. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem,nem én vagyok :)

s igen,ideális súlyom 48kg lenne :) bár egy 53nak is igazán örülnék már. :)

2012. febr. 12. 17:06
 3/3 anonim válasza:

Rengeteg emberrel beszélek manapság ez ügyben. Akinek sikerült mind azt mondják, hogy életmódváltás nélkül sohasem boldogultak. Persze ők 40+ kilót akartak leadni. A lényeg 10 kilónál is ugyanaz. Izomtömeget kell növelni, mert csak az falja a zsírt. Olyan mint "kúra" nincs, mert ha így csinálod az izmot bontja a szervezet, a zsírraktár meg marad. Aztán pedig kevesebb izom kevesebb energiát "fogyaszt", ezért van a jo-jo.


Ez az én kutatásaim eredménye, nekem épp az ellenkezője miatt volt szükségem erre, mert én éppen hízni akartam.

2012. febr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!