Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem hiszem el, annyira le vagyok törve. eddig az összes lány, akihez megpróbáltam közeledni, lekoptatott. gyerekkoromban is sokszor megkaptam, hogy pufi vagyok

annyira el vagyok keseredve :s szerintetek mennyit kéne leadnom, mit tegyek, hogy legyen esélyem legalább egyikőjüknél is? kép:

[link]


2012. febr. 12. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezen a képen én csak egy fejet látok.. Arról pedig hogy lehet eldönteni, hogy kell e fogynod? Hány kg vagy és hány cm?

Szerintem kezdj el sportolni valamit.

2012. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Még most is gyerek vagy, az arcodon egyértelműen látszik. Valószínűleg nemsokára a hormonoknak köszönhetően meg fogsz nyúlni.

Csak egy példa:

[link]


:)

Addig is sportolj és próbálj magabiztos lenni.

2012. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De 1hülyegyerek vagy te, akárki is vagy. Majd pont elhiszem, hogy te vagy a képen, ki lenne az a marha, aki felrakja ide a saját fejét!?
2012. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Horváth Derona válasza:
Az, hogy felraktad a fejedet, nagyon sokat segített, de tényleg -.-" Na mindegy. Először is, döntsd el, hogy magad miatt akarsz-e lefogyni vagy mások miatt. Mert ha az utóbbi akkor hülye vagy. Már bocs. A súlynak semmi köze ahhoz, hogy milyennek látja a többi ember. Legyél magabiztos és kész.
2012. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is túlsújos vagyok kicsit de laza vagyok,humorizálok és le se szarják hogy plusz kilóim vannak mert jó barát vagyok és a lányokkal is remekül megvagyok.De most te vagy a téma, szóval nem kell lefogyni ahoz hogy értékes ember legyém mert a külső nem mindegy.Remélem sikerült rájönnöd hogy nem kell a kockahas elég az ami vagy :)
2013. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!