Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Szégyenlem...

Most mit tegyek? Szégyenlem magam.

Figyelt kérdés

Ma reggeliztem rendesen, 300 kcal, 10g fehérje, 41 g ch (a reggelim mindig ch dús)Ez volt kb fél9-9környékén.


Anya tegnap sütött sajtos pogácsát egy , és annyira imádom. Most nem tudom mi lett velem, de épp az imént faltam fel 8-9 dbot, egy update csokipudinggal(120 kcal) kísérve. (3cm átmérőjű pogi) Nem tudom hány kcal, de szerintem 700-800 tuti van, ráadásul tömény ch + a puding...


Teljesen kiakadtam, még csak 11 óra van!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem tervezek már csak vacsizni 6 körül, de mit??, Mindenképp valami fehérjét kellene...

Ez a napom már nagyon el lett rontva? Mit tegyek????

És miért tört rám ez a falási roham???Tudom-tudom...akaraterő kell, semmi más, de akkor is szégyenlem magam. :((


Annyir bűntudatom lett


2012. febr. 13. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

A testsúly fejben dől el. Először a fejedben kellene rendet tenni, aztán ehhez igazítani az étrendedet, rutinodat.


Semmi értelme az ilyen kalóriaszámlálásnak, annak pedig végképp, hogy emiatt csillapíthatatlan bűntudatot érezz!


Ha mindenképp "vezekelni" akarsz - mert így nyugszik meg a lelked, akkor javaslok délutánra valami kiadós testmozgást!


Meg amúgy is. Nem az a lényeg, hogy mit és mennyit eszel, hanem az, hogy mennyit mozogsz.

2012. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

nehogy már szégyelld magad mert eszel anyád pogácsájából :) nem képviselőfánk volt vagy torta.


10dkg tepertős pogi kb 500 kcal azt hiszem.


ne feljetsd el, hogy napi MINIMUM 1500 kalória kell.. a kalória azért kell, hogy ne haljunk éhen... eheted a nullkalóriás cuccokat, de csak ártasz vele.


amúgyis a reggeli a legfontosabb étkezés. ha furdal a lelkiismeret tornázz fél órát. a diéta torna nélkül nem ér semmit. csak elsatnyulsz.


tanácsok: igyál meg egy pohár vizet evés előtt, kevesebbet fogsz enni. rágj meg minden falatot 15-20 szor, könnyebb megemészteni.


28N

2012. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer-egyszer belefér MINDEN!

Én a hétvégén cukrászdában voltam, és sütiztem, na és? :) Néha kell azt is.

Aztán visszatérsz a normális kerékvágásba, és ennyi.


Az elmondásod alapján pedig nem is volt vészes.

2012. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha tényleg belefér.

De ha ilyen szinte falásroham szerű érzés támad rád, akkor valamit nem jól csinálsz ugye tudod?

Részemről arra tippelek, hogy borzasztó kevés szénhidrátot viszel be és ezért ettél meg ilyen sok pogácsát, mert a szervezeted igenis követeli. Szénhidrátból is enni kell megfelelő mennyiséget.

2012. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, te egy idióta vagy!


Tizen huszonéveen nics jobb dolgod ezeknél a baromságoknál?


Korit fel és irány a műjég + a forraltbor szegfűszeggel!

2012. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kérdező! Ajánlom, hogy nézd meg a következőt youtube-on: My 120 pound journey. Én nem rég láttam, mégjobban erőre kaptam, bekapcsoltam egy zenét és helyben futottam fél órán keresztül :D Bűntudat helyett add le azt, amit megettél :)
2012. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!