Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 154 centi vagyok és 54-55 kg....

154 centi vagyok és 54-55 kg. Ez nagyon sok? Hogyan tudnék lefogyni? Nagyon szeretek enni. (13éves vagyok)

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 15:33
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szia..kérlek hallgass rám itt én tapasztalatból szeretnék neked segíteni.

Én 158cm voltam és 58 kg..rendes igazi hús-vér nő,olyan igazi csöcsös faros.Loholtak utánam a fiúk.Egyszer csak elegem lett és neki álltam fogyózni.Elösször elhagytam a vacsit..aztán a reggelit,aztán már az ebed is csak ilyen exturdált puffasztott rizs volt.Izom növelőkön és telítettségnövelőkön éltem.

NE CSINÁLND!!Nem éri meg.És amugy is ez rohadtul genetika.Akinek pufik a szülei annak pufi gyerekei lesznek,akik soványak azoknak sovány gyerekük lesz.Ilyen a hormonháztartásod és kész.

Én most ott tartok hogy 166cm 48kg.EZ BRUTÁLIS.iszonyatosan nem egészséges.Orvosról orvosra kellett sokáig járnom mert anorexiás lettem.Minnél többet fogyózól annál jobban nem fogadod el önnmagad.

Hidd el ugy vagy jó ahogy vagy.Tökéletes vagy mert isten így teremtett.és kész.ennyi!!! Semmi fogyókura..te inkább nézd le a soványakat és mond rájuk hogy FÉRGESEK.:DDD

Remélem tudtam segíteni.:)

2012. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
A kérdésedre a válasz (ez nagyon sok?): NEM, nem sok, kicsit sem sok, éppen jó. Éppen ezért ne is gondolj arra, hogy hogyan tudnál lefogyni. És örülj neki, hogy szeretsz enni.
2012. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 cace válasza:
Ne fogyózz, ez egyértelmű. Én is 13 évesen őrültem meg. Akkor még cicim is volt, mára már semmi... A 11 éves kiscsaj meg nem tud mérvadó véleményt mondani. Én kaptam cuki kis infuziót, mert jó kis hiánytüneteim lettek három évnyi hánytatás után. Amúgy nekem pufi a családom, a másik fele nem, én meg amolyan egyveleg lettem... :D
2012. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!Igazából csak kicsit formásabb alakot szeretnék és nem nagyon lefogy ni amúgy a családom minden tagja vékony pl. a báty ám ugyananyyi kiló mint én csak 20 centivel magasabb és nem anorexiás,többet eszik mit én,de mégis ilyen.
2012. febr. 22. 14:27
 15/17 anonim válasza:
Hát ez nem mellékes... hány éves??
2012. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 HabverőMakverő válasza:

13 évesen ne ülj a gép előtt és nem hízol meg! :)

menj el csavarogni haverokkal stb.... na megyek fejlődök tovább a belf palámmal :D

2012. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Annaxd válasza:
Én is 11 vagyok, de nekem más a véleményem! 155-160cm vagyok kb. és 48 kg! Nekem pl. a fenekemre megy a háj, de nem nagyon aggaszt! Mindenki változik!
2012. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!