Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát folytassak, mit...

Milyen diétát folytassak, mit mozogjak, ameddig nem jutok el edzőterembe és ott szakemberhez?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy nem szeretnék olyan választ kapni, ami különféle női magazinokból való divatdiétákat ajánlj, mert nem hiszek benne, sem pedig abban, hogy parizeren, virslin, natúr joghurton kellene élnem, napi 1000 kcl-t bevíve naponta... 1 hétig sem akarok csak narancsot enni, hogy aztán "lemenjen 10 kg"...

Az az igazság, hogy van egy jelentős súlyfeleslegem, amitől meg szeretnék szabadulni, aztán izmosodni (a nőiességet megtartva). Ezért mindenképpen szeretnék edzőterembe járni, ott pedig személyi edző segítségét igénybe venni. Előreláthatólag viszont ezt kb. 2 hónap múlva engedhetem meg magamnak (anyagi okok miatt, addig tényleg nincs pénzem rá), viszont addig is szeretnék fogyni, mozogni valamit... Mit tanácsoltok étkezés, mozgás terén?

Lány vagyok, 21 éves.


2012. febr. 13. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Eléggé leszűkítetted a kört, de természetesen érthető! És becsülöm, hogy szeretnél tenni azért, amilyen szeretnél lenni!

Elég nehéz így megmondani, én speciel 1200kcal-os fogyókúrával dobtam le 10kgt! Saját recept alapján.

De ha te ilyet nem szeretnél, akkor tedd ki az étkezésedből a kenyeret azaz a szénhidrátot, édességet, cukros üdítőket.

Ha majd mész edzeni, ott megint másképp kell majd táplálkoznod, több ételt kell fogyasztanod ( nem mindegy mit), mivel lemozgod, és pótolni kell!


Szerintem, elsőnek szokj rá egy adott étkezésre. Legyen meg a reggeli, a tízórai ebéd, uzsi, vacsi:)

KV vagy tea legyen benne, segíti az anyagcserét!!:)

Ja!! A legfontosabb 2 vagy 3 liter folyadék naponta!!!!:)

És lehetőleg az 1500kcal-t amíg nem edzel azt ne haladd meg:)!!


sok sikert!!

2012. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!