Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gépekkel lehet zsírt...

Milyen gépekkel lehet zsírt égetni?

Figyelt kérdés

Szóval ma a 2. napom,hogy eddzőterembe megyek.Ezelőtt két évig gimnasztikáztam,de az utóbbi időben (amióta ülő munkát végzek) felszedtem kb.4 kg-t.

Nagyon nehéz tőle megszabadulnom.Igazából nem tudom,hogy milyen gépeket kellene használnom. Bicikli,futópad??

22/L


2012. febr. 14. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen biciklizéssel és futással használhatnak az izmaid zsírt energiaforrásként, de ez az anyagcsere út akkor van túlsúlyban, ha nem igazán terheled meg magad. terhelés nélkül viszont se izom stimuláció nem lesz, se jelentős energia felhasználás, se edzés utáni emelkedett energia felhasználás..

inkább keresd a legkeményebb edzést, használd a súlyzókat, speciális gépeket, dolgoztasd meg az egész tested! ha futsz vagy tekersz, azt végezd intervallumosan.

2012. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!