Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet egy 40 eves nonek...

Lehet egy 40 eves nonek ugyanaz a sulya mint 20 evesen volt 50 kg?

Figyelt kérdés
20 evesen 50 kg voltam, most 59 azota mar szultem 2 gyereket.nem erzem magam kovernek ,sportolok is de mar nem tudnek 50 kg lenni.normalis ez?
2012. febr. 14. 12:41
 1/9 anonim válasza:

Bizony, normális. Magasságod?

Amúgy én 65 voltam terhesség elött és négy hónapja 68-on stagnálok. Fogytam, sőt vékonyabb, izmosabb vagyok, mint anno, de nem megy le az a pár kiló. 178centis colos vagyok.

A kinézet számít nem a kiló!

2012. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
anya 16 évesen is 55 kiló volt, 90re hizott amikor születtem,utána vissza 55-60, majd öcsémmel megint fel 80,azóta ismét 55 körül van,lassan 45 éves
2012. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ja első vagyok: tisztán 18 kilót híztam a terhesség alatt.
2012. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
163 cm magas vagyok es nem most szultem,gyerekeim mar nagyok.talan tudnek 50 kg lenni de egesz eletemben csak zoldseget ennek,szerintem az sem normalis.egesz eletem ez korul forog sportolok.vacsorara nagyon keveset eszem,nem nassolok,de ennel tobbet nem tudok tenni.lassan belatom hogy nem leszek mar 50 kg.
2012. febr. 14. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Átlagosan mit szoktál enni egy nap?
2012. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
reggelire 2 piritost,napkozben gyumolcsot.ebedre mindig mast amit fozok eppen.vacsira megint gep sonkat,es joghurtot.etkezesek kozott semmit nem eszem.lehet talan azert sem megy le a sulyom mert 20 evesen nem sportoltam,amugy eleg izmos vagyok.
2012. febr. 14. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Az izomnak is van súlya.
2012. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a súly a lényeg, hanem a látvány!

Ha ugyanúgy vékony, izmos vagy, akkor akár több kiló is lehetsz, ha azóta izmosodtál.

Ha azonban nem ez a helyzet, ne hidd, hogy nem lehet újra olyan az alakod, mint régebben. Nem mindegy, milyen mozgásformát végzel. Van amivel nem igazán lehet fogyni, inkább csak izmosodni. A futással lehet a leghatásosabban, legszebben lefogyni. Ha pl. aerobicra jársz, az lósza.t sem ér.

2012. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Létezhet, anyám pl ugyanúgy 53 kiló két gyerek után is, pedig már közelebb van az 50-hez. Genetika, életmód, stb kérdése. (én általános 7. óta ugyanaz a méret vagyok, azért vicces lesz, ha még 18 év múlva is tartom :D)

De azért mégiscsak az a jellemző, hogy szülés után marad egy kis többlet, meg lassan változókor, munka mellett elégtelen táplálkozás, kevés mozgás, hormonproblémák miatt feljön pár kiló. Sportolsz, bizonyára nem vagy löttyedt, puha, ha formára jó vagy, akkor kit érdekelnek a kilók? Inkább kapj elő egy centit, és a mért értékeket vesd össze a korábbival, ha még megvannak az adatok. :)

2012. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!