Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend jó? Min változtas...

Ez az étrend jó? Min változtassak?

Figyelt kérdés

reggeli-joghurt,tejes kávé

tízórai-alma

ebéd-saláta mozzarellával,vagy tofuval

uzsonna-valamilyen gyümi

vacsora- csirkemell párolt zöldséggel


Mikor legyen az utolsó kajám,ha kb.10-11 körül megyek aludni?



2012. febr. 15. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát elég kevéske, és mondjuk a vacsorát ebédre kéne enni.

Reggelizni bőségesen kéne.

Hol a szénhidrát?

2012. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
mozzarella a leghizlalósabb sajt. lehet hogy könnyűnek tűnik de az a legrosszabb. meg minél sárgább a sajt annál hizlalósabb.:) 6után ne egyél.:)
2012. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 *gin* ***** válasza:

előző... szerintem ne válaszolj ebben a témában többet, nem bántásból:


-mozzarella light: teljesen jó sajt, meg úgy általában minden light sajt kis mennyiségben jó választás, ha nagyon kívánod.

- mi az, hogy minél sárgább annál jobban hizlal? nem tudtam h az ételszínezékben is van kalória... ezzel szemben néz meg egy camambert sajtot. az egyik legdurvább szerintem és mégis fehér.

- persze koplaljon már 5 órát + még reggelig vagy 8-at... noooormális? :D kérdező: az utolsó étkezésed 8-9 körül legyen.

2012. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. febr. 16. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Már megint az este 6 után, felejtsük már el ezt a marhaságot, szerintem a sajt belefér ha nem egy versenydiétában vagy, de több szénhidrát kéne kiszámolva a testsúlyodhoz, mert ettől nagyon hirtelen leállna az anyagcseréd utána meg nem tudsz miből elvenni mennyiséget 2-2,5 gramm testsúlykilógrammonként amúgy a minőséggel nincs gond, de a mennyiségeket lődd be megfelelőre valamint valami mozgás féleség jól jön, valamint hány kg vagy ha szabad megkérdezni,mert ha mondjuk 70 + akkor ez marhára kevés ch.
2012. febr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!