Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdődő uszúgumira, alhasi...

Kezdődő uszúgumira, alhasi elhízásra adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Milyen gyakorlatokat csináljak, amit szűk helyen, egy helyben végezhetők?

Este miket ehetek, amitől jól is lakom?

Coca Cola zero tényleg hizlal?


Ezt kezdtem el + oldalra fordulva lábemelést.

[link]


2012. febr. 15. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az edzés önmagában nem elég, a kalóriabeviteled is csökkenteni kell. Nem hizlal de nem egészséges.
2012. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hizlal, de nem egészséges és ki tudja ha kólázol, akkor mit csinálsz még ami esetleg kedvezhet a hízásnak. gondolok én most olyan dolgokra, mint kóla + hambi. vagy chips, vagy akármi ami lényegében értéktelen kalória bevitel. mert így nagyon könnyű kiéheztetni a testet és közben zsírt felhalmozni, bár nem azért mert bármi is hizlalna.
2012. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig is rengeteg édességet (csoki, süti) ettem, éjjel is. (erről már kezdek leszokni). Utolsó étkezésem is éjfél körül van/volt.. Eddig ez nem is látszott, de gondolom, ahogy öregszem jobban hízok, főleg most télen, hogy kevesebbet is mozgok már. Igazából sose figyeltem oda, hogy mit eszek és mikor így most eléggé bajban vagyok.
2012. febr. 15. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Édességet szorítsd le mondjuk heti két kocka csokira. A tudatos táplálkozással nagyon sok oldal foglalkozik, kicsit ásd bele magad a témába.
2012. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!