Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kicsi fenekem...

Mit tegyek hogy kicsi fenekem legyen?

Figyelt kérdés

semmi más nem nagy rajtam csak a fenekem:( sokan csúfolnak is érte.. a fiúk állandó megjegyzéseket tesznek rá: " telihold" stb... a barátom is... nagyon rosszul esik már nekem... nagy farmerokat hordok hogy takarjam. Nagyon bánt a dolog,és sírtam is már sokszor.

18/L


2012. febr. 16. 19:56
1 2
 1/13 TOMAtm ***** válasza:
edzél és diétázz.
2012. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt csinálom... de attól még kerekebb lesz. És még nagyobbnak látszik.
2012. febr. 16. 20:00
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Még pár év, és ezért a "nagy" kerek popsiért fognak megőrülni a pasik. Miért akarsz olyat mint egy tízéves kisfiúé? Abban mi a nőies? Le fogtok pontozni, de hidd el a komolyabb pasiknak a nőies alkat jön be. Nem pedig a deszka.

32/F

2012. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csak rossz érzés...

pl" úgy seggbe b.....ám" meg az ilyen szövegek " nézd mekkora segge van" :(

2012. febr. 16. 20:09
 5/13 TOMAtm ***** válasza:
ne foglalkozz vele,edz és diétázz.ha már alacsony a testzsírod akkor ne edzd a lábaid,csak diétázz keményebben(akkor izmot bont a szervezet)
2012. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunrise válasza:
Guggolás-felállás... Ha már fájni kezd közben akkor jó úton jársz
2012. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Cseréljünk...

Én az enyémet túl kicsinek tartom (az is), lelki beteg vagyok miatta, és komplexusom van töle...

2012. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ki milyen embereket vesz maga mellé.. barátnőm (remélem) dobna el a fenébe engem ha direkt megbántanám, illetve ha valami zavarja akkor szól! mert nem vagyok gondolat olvasó, és nem tudom mi jár a fejében, mi bántja.. ezért kell beszélni.

más: vágd arcon azt aki tahó. egy fiút megüthetsz, társadalmi elvárás hogy NE üssön vissza. és amilyen jámbor kis nyuszik, nem is fognak. de a megaláztatásból tanulni fog.

a lelkedre meg ne vegyed más emberek rossz modorát. ha én írok neked egyszer itt gyik-en valami bántót, azon se rágódj, nem érné meg.

2012. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Az én véleményem az hogy ne tegyél semmit, mert az átlagosnál nagyobb fenék gyönyörű!!!!

Inkább előny mint hátrány.

Ha más minden jó ahogy van akkor nem fog megváltozni a feneked, ha tornázol amivel a feneked izmait dolgoztatod meg, akkor csak még erősebb lesz. Szerintem ilyen alkat vagy.

Hidd el a legtöbb férfi szereti a nagyobb feneket.

2012. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

34F

előző voltam

2012. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!