Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kipróbáltátok már a keserűsós+...

Kipróbáltátok már a keserűsós+grapefruit olajos tisztitókúrát?

Figyelt kérdés

Egy hete csináltam meg ezt a kúrát:

100g keserűsót elkeverek 8dl vizben ezt 2dl-ként kell meginni beosztott időben,majd jön a 2dlgrapefruit+1.5 dl olivaolaj,és még reggel 2 adag keserűsós viz.

Apró epeköveim vannak ezért gondoltam hogy rosszat nem teszek ha kimossa a köveket,és kiméregtelenit,mert fogyózom közben.

Valakinek volt valamilyen panasza a kúra után vagy közben,és hogy mikorra állt vissza a széklet 'normál állagúra'?

Azok irjanak már akik ilyesmit végigcsináltak már.Köszönöm


2012. febr. 17. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Jól kifostad magadat? :D:D Epekövet meg nem lehet kimosni, csak a vesekő tud kijönni.
2012. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Tisztítókúrákat messzire kerülném. Többségük jobban megviselik a szervezetet, mint a méreganyagok, amiket elvileg eltávolít, és több olyan embert is ismerek, akik ezzel múlatják az időt aminek hála vagy húsz évvel néznek ki öregebbnek a valódi koruknál.
2012. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

fúj basszus, ez undorító.olívaolaj????

keserűsót nem iszunk, mert mérgező!!!maximum fürdőt veszünk belőle...

ne haragudj, de ez az egész hülyeség. Ittál volna egész nap inkább valami zöldség meg gyümölcs levet és vizet..

ugyanezt elérted volna vele. no mindegy.

wellnes cafe, meg femina meg kiskegyed és hasonló szarságok oldalairól nem veszünk készpénznek semmit! a széklet meg gondolom napokon belül helyre jön

2012. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy tényleg olyanok irtak akik kipróbáltak hasonlót!

Ez nem újságból lett kinézve képzeld,hanem orvosok által összeállított tisztitókúra.

Érdekes hogyha mérgező a keserűsó ,akkor miért adják hashajtásra akinek szüksége van rá.

Olvass utánna és utánna irj olyat ami ez ellen szól.

Azt irják,hogy drasztikus kúra,de semmi veszélyes dolog nincs benne,mert nem olyan dolgokat iszol meg ami káros.

Mindenesetre köszi a véleményt.

2012. febr. 17. 14:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Anyummal már kipróbáltuk 6-8 éve, igaz én nem tudtam végigcsinálni, mert hánytam az olajtól. =D Anyum epeműtött, rendszeresen kínlódott évente min 10x vele. A kúra utáni évben nem volt ilyen jellegű gondja. A széklet majd másnap rendeződik, a szilárd kaja majd rendberakja. A receptet mi is orvostól hallottuk, epetisztító kúra néven.
2012. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. febr. 17. 19:07
 7/12 anonim válasza:
69%
Egy élmény volt kipróbálni (szarkasztikus hanglejtés ON). Nekem a 2. adag emgivása után volt hatása, de nem olyan mértékben, mint amiket mások írtak a tapasztalatuk alapján. A híresztelés ellenére nem lesz felemelő a grapefruit+olivaolaj kombó. Én buta turmixoltam és nem facsartam a a grapefruitot, így "megakadt" a torkomon a lötty, aztán hányinger, stb. Kissé vicces szitu volt, addigra már a párom is látta a kínszenvedésemet :D Igazából egyszeri kipróbálásra ajánlom, mert valóban kimos pár színes, zöldes gombóc-szerű valamit (miután már vagy 2 liter víz kijött belőled). Szóval nem kamu a dolog, de vigyázni kell vele, mert elég drasztikus egy folyamat. Nameg teljes legyengülés másfél napig. Utána óvatosan kell visszaállni a szilárd táplálékra. Remélem segítettem. :) Hajrá!
2012. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez mentette meg az életemet.

Természetgyógyászoktól hallottam, és én belevágtam. Három májtisztítás után rendbe jöttek a laborértékeim, és elmúlt a fáradtságérzésem. A kiütések, amikkel a bőrgyógyászok nem tudtak mit kezdeni, szintén elmúltak utána. A hatodik után (havonta csináltam egyet), elkezdtem búcsút inteni a súlyfeleslegemnek is, közel 25 kg-tól szabadultam meg, elmúlt a puffadásom, rendbe jött a székletem, és megúsztam a pajzsmirigy műtétet is. Ennek már több mint egy éve, és kutya bajom. :-)

2014. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azután vágtam bele, miután már minimális zsíros és cukros ételek elfogyasztása után egyből hányingerem volt és puffadás szorulás mindennapos volt. Egy hétig csináltam kúraszerűen, kicsit legyengültem utána 2-3 kilót leadtam, viszont azóta semmi savas visszaböfögés és gyomorpanasz, ráadásul még a pattanásaim is elmúltak. De kemény az íze és az egész folyamat az tény, de a második után már hozzá lehet szokni.
2015. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kozák Ferenc válasza:
100%
Olvastam több kétkedő írását. Olyat nem igazán aki végigcsinálta. A feleségem a múlt héten csinálta meg, most én vagyok benne. Nálunk egy kicsit más a "recept". Előtte 5 napig délelőtt és délután fél-fél liter 100 %-os almalevet kell meginni, rendes étkezés mellett. Aztán eljön az ami itt is szerepel a receptben. A 6 napon semmit nem szabad enni, csak inni. A keserűsóhoz és majd az olivaolajhoz is egy kanál citromlét kell adni, így nem lessz rossz íze. Nincsenek görcsök stb. Hasmenés az van, kb. egy este és másnap délig. A zselés kövek tényleg eltávoznak. Ha pontosabb receptre van szüksége, tudok segíteni. De az eltérés kb. ennyi. Lefekvéskor (este 10-kor) félig ülő helyzetben kell lenni 20 percig, aztán alvás. Nem volt éjszaka hasmenés. Szóval csak ajánlani tudom. A mások által kínált ívókúra biztos nem rossz, de az nem hozza ki a májból a köveket. Ahhoz ezek kellenek. Szóval ne hagyja lebeszélni magát, mondja ezt az, akik már ezt végigcsinálták.
2022. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!