Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt lehet enni...

Fogyókúra alatt lehet enni tojástántottát? Persze kenyér nelkül gondoltam. Ha igen hogyan készítsem el hogy kevésbé hízlaljon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 13:30
 1/9 anonim válasza:
0%
mi az a tojástántottát? elküldöd a receptjét(jól hangzik, csak azért)?
2012. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, olaj nélkül készítsd, és max. 2 egész tojásból, a többi csak fehérje legyen (összesen max. 5 tojás, tehát 2 egész tojás + 3 fehérje).


Reggelire fogyaszd.

2012. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi :) Tojásrántottára gondoltam csak elírtam :)
2012. febr. 17. 13:42
 4/9 anonim válasza:
Ha sportolsz nyugodtan eheted a fehérje miatt. Bár az jó ötlet amit az előző írt hogy csak 2 egész legyen, és a többi maradék csak a fehérje. Ha mégis ennél hozzá kenyeret akkor barnával edd a rostok miatt. Hidd el ez így egészségesebb. És persze ha le mozgod észre nem veszed hogy ettél.
2012. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

...

nézd meg mennyi tápanyagra van szükséged, vedd figyelembe a tojás zsír tartalmát, és ennek megfelelően táplálkozz, mértékkel.

a zsírfogyasztásba senki nem halt még bele, aki igen az a mozgásszegény életmódjával amúgy is korai halálra ítélte magát. ergó te nyugodtan eheted, de amennyire zsíros (és így kalóriadús) annyival kevesebb körítést egyél hozzá.

2012. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 14:13: A barna kenyér csak színezett fehér kenyér.

Ilyeneket kell helyette nézni: Graham kenyér, rozskenyér, teljes kiőrlésű kenyér. Illetve azt is érdemes ellenőrizni, hogy hány százaléka készült az adott anyagból, mert sokszor sajna eléggé kis része. (50% felett már jó)

2012. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én oliva olajjal csinálom, abból is keveset. Ha eszem rántottát, akkor 2-3 tojásból. Alá még esetleg egy kis felvágott megpirítva, és zöldség is mehet bele. Kevés vagy semmi só (én nem sózom) mert megköti a vizet, pláne ha alá még felvágottat is teszek. De csinálhatod hagymásan is.


Én vagy graham, vagy update kenyeret eszek (felet vagy max 1 szeletet), csak hogy legyen szénhidrát is, mert én nem kalóriát, hanem szénhidrátot számolok.


Jó étvágyat! :)

2012. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az, tudatosság mindenek felett.

és ha úgy alakul, hogy fehérjéből-zsírból megeszel napi 6000kcal-t, mert te éppen kijelentetted hogy szénhidrát bevitelt számolsz, kalóriát nem, akkor úgy mégis mi van?

2012. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Előtted lévő válaszoló vagyok.


Ha nekem címezted a válaszod, ha a csirkemell sonka mint felvágott neked esetleg sok kalória lenne (amúgy nem tudom mennyi), akkor ne edd.

Én SAJÁT TAPASZTALATOT ÍRTAM. Nem zsíros szalonnát pirítok alá!

2012. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!