Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok, vagy...

Nagyon kövér vagyok, vagy csak enyhén túlsúlyos?

Figyelt kérdés
159 cm vagyok és 48 kg, és 12 éves.
2012. febr. 17. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

nem vagy nagyon kövér, de a leírásod finomítása, megfogalmazása pontosan min is fog segíteni?

ha azt mondjuk hogy kövér vagy, akkor miattunk fogsz változtatni? a szüleidnek, vagy az iskolai védőnőnek kötelessége lenne ellátni ilyen tanácsokkal.

megvan az az előnyük, hogy ők látnak. ugyanis nem nagyon látszik a számadataidból, hogy mennyi zsír van rajtad!

2012. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra jó, hogy biztos legyek abban hogy kövér vagyok e, vagy csak én látom e így. Abban igazad van, hogy nem láttok... én csak feltettem egy kérdést, és én nem azt szeretném hogy kötekedjenek velem.:/
2012. febr. 17. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pont jó vagy, és még nőni is fogsz.

Arra figyelj, hogy ne hízz.

És mozogj.

2012. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 *gin* ***** válasza:
miért van az, hogy heti 3-4 ilyen kérdés érkezik, de szinte szóról szóra, és mindben olyan babázókorban járó gyerekek teszik fel a kérdést, akik inkább a normál tartomány aljához vannak közel?
2012. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudtam, hogy egy teljesen normális súlyú kislány/tinilány tette fel ezt a kérdést, amint megláttam a címét. :D

Ne beszélj hülyeségeket, ne foglalkozz még a súlyoddal, de teljesen normális, megnyugtatásul:

[link]

Nehogy fogyózni kezdj meg hasonlók, most fog majd nőiesedni a tested. :)

2012. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!:)
2012. febr. 18. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!