Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen magas vagy és hány kg?...

Milyen magas vagy és hány kg? Egyszerre mekkora adagokat eszel meg?

Figyelt kérdés

pl. 2 vagy 4dl-es pohárba tudnád beletenni az adagot stb.

Légyszi a korotokat és a nemeteket is írjátok le!

(Azért lenne fontos nekem, hogy megtudjam, keveset, normális adagot vagy sokat eszek-e)


2012. febr. 17. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

elég fura kérdés.

miből mennyit??? levesből a 4dl simán, és azután már nem nagyon bírok másodikat enni, vagy főzelékből is ennyi kenyér és feltét nélkül

vagy pl. picike hús és csak egy szelet (mondjuk egy fél csirkemell fele, és 2-3 evőkanál köret, savanyúság egy uborka).

azt mondják akik ismernek, h keveset eszem.

de ez függ az anyagcserétől is, én elvagyok kevéssel is. 58 kg vagyok és 167 cm, nő.

2012. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 *gin* ***** válasza:

175 cm, 70 körül most. mennyit eszem? attól függ. ha súlyt akarok tartani, akkor vannak egészen visszafogott napjaim, és akadnak mértéktelen zabálósak is (tudom, nem helyes így).


ha diétázom, akkor viszont maximálisan odafigyelek, és egy meghatározott mennyiséget viszek be (kalóriában). Az, hogy ez mekkora nagyságra, az összetételtől függ. Nyilván ha rizst eszem köretnek, akkor 50g körül eszek, ami olyan tenyérnyi mennyiség, de ha zöldséget, akkor abból meg akár fél kilót is, pl. paradicsomból az egész sok méretre (pedig sokkal kevesebb kcal van benne így is, mint 50g rizsben).

vagy nem mindegy, hogy uzsonnára 3 almát és egy joghurtot eszik meg az ember, vagy 30g mogyorót. Nagyjából ugyanannyi kalória, mégis a mogyoró értelemszerűen elenyésző mennyiség a másik választáshoz képest.

2012. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

168/47


Rettenetesen keveset.

Folyadékból egyszerre nem tudok egy dl-t sem meginni, szal leves olyan max. fél deci, és fél szelet hús - vastagságtól függ -, meg két ek. krumplipüré.


De én merőkanálban mérem a levest - kb fél mk. belevaló (krumpli, répa, karalábé, zöldség, stb) és rá fél mk lé.

2012. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

173 cm, és nemtom, 55-60 között valahol, talán most télen több kicsit.


És iszonyú adagokat eszem, mindenki hüledezik, hogy mennyit. Nem vagyok szerencsés alkat, nem olyan vagyok akinek annyira gyorsa az anyagcseréje, hogy ehet bármennyit és nem hízik. Rengeteget mozgok, sportolok, edzek, így ehetek amit megkívánok. Nekem jó így, meg vagyok elégedve magammal.

2012. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!